smycze reklamowe, co znacie ?

smycze reklamowe, co znacie ?

Interesuje się gadżetami reklamowymi z nadrukiem i teraz moje pytanie. Czy na smyczy albo długopisie taki nadruk będzie trwały czy może zetrze się pod palcem? Macie takie gadżety reklamowe?

Klarka

Posty: 1

 
Przeszukałem Internet i znalazłem ciekawe pomysły na prezenty dla każdego na stronie https://smyczereklamowe.net.pl. Zagłębcie się w to, co tam się znajduje, a przekonacie się jak bezproblemowo można dopasować prezenty dla bliskich.

123doer

Posty: 8

 
U mnie jest taka strategia, iż kupujemy dużą liczba tanich gadżetów reklamowych i rozdajemy je jak największej liczbie osób. W ten sposób mamy setki, a nawet tysiące osób i wiele z nich może do nas wrócić, jako nowi klienci. Uważam, iż to najlepsze rozwiązanie dla firmy.

Biudzibudzio

Posty: 16

 
Nie każdej firmie potrzebne są takie gadżety reklamowe. Wszystko będzie zależne od prowadzonej strategii. Nie ma się, co oszukiwać, ale wiele firm nie ma w ogóle pieniędzy na promocję nawet, jeśli jest bardzo tania. Takie są niestety realia w naszym pięknym kraju.

Krausek34

Posty: 4

 
Myślałem, że smycze reklamowe już nie są modne, ale jak widzę nic się nie zmieniło? Nie wiem jak teraz, ale dawniej takie smycze drogie nie były. Też można było na nich robić nadruk, ale to wychodziło bardzo różnie. Wszystko zależne jest od tego, kto jakim sprzętem do nanoszenia druku dysponował w swojej firmie. Dzisiaj jest na pewno lepiej.

Kitas

Posty: 3

 
Od dawna korzystamy z gadżetów reklamowych. Myślę, że jeśli chodzi o taką lokalną reklamę to jest to najlepsze rozwiązanie. Nie trzeba wydać zbyt dużo pieniędzy, aby przyciągnąć uwagę klientów. Trzeba tylko mieć jakiś ciekawy pomysł na to, jaką zastopować tutaj strategię.

wawrzyn56

Posty: 2

 
Jeżeli kupuje to tylko gadżety reklamowe z nadrukiem, który sam dopasuje. Wówczas wiem, że są to gadżety spersonalizowane i całość prezentuje się faktycznie ciekawie. Wam również polecam dopasowanie koloru logo czy hasła reklamowego, bowiem w ten sposób macie swoje własne super gadżety do promocji swojej firmy.

Dworniok00

Posty: 2

 
Nie każdej firmie potrzebne są takie gadżety reklamowe. Wszystko będzie zależne od prowadzonej strategii. Nie ma się, co oszukiwać, lecz dużo firm nie ma w ogóle pieniędzy na promocję nawet, jeżeli jest niezwykle tania. Takie są na nieszczęście realia w naszym pięknym kraju.

Oklimas

Posty: 5

 
Mnie smycze reklamowe się podobają. Można na nich zrobić niesłychanie trwały nadruk, dlatego należałoby się takimi ofertami interesować. Stawiamy tylko na najlepszych producentów.

alibali

Posty: 4

 
Od dawna korzystamy z gadżetów reklamowych. Myślę, iż jeżeli chodzi o taką lokalną reklamę to jest to najlepsze rozwiązanie. Nie trzeba wydać zbyt sporo pieniędzy, aby przyciągnąć uwagę klientów. Trzeba tylko mieć jakiś ciekawy pomysł na to, którą zastopować tutaj strategię.

POGROMCA_KELT

Posty: 17