Strona główna > Aktywny wypoczynek > Hotele > hotel dla psow kraków, szukam

hotel dla psow kraków, szukam

hotel dla psow kraków, szukam

Dzień dobry, muszę wyjechać w sprawach biznesowych na 7 dni. Niestety nie mogę zabrać ze sobą psa. Chciałbym się dowiedzieć, jakie macie opinie na temat hoteli dla psów podkarpackie.

Worms

Posty: 7

 
Ja też boję się zostawiać pieski w hotelach, jednakże niedługo będę musiała to zrobić. Bardzo chętnie usłyszę o jakiś hotelach dla psów w małopolsce.

TomekK

Posty: 20

 
Ja na wakacje zawsze zabieram psiaka ze sobą, jednak wiem, iż czasem nie da się go zabrać w pewne miejsca. Jeśli nie masz nikogo znajomego to warto poszukać hotelu dla psów rzeszów. Na pewno znajdziesz z dobrymi właścicielami.

56_2014

Posty: 5

 
Powiem wam, iż jeżeli w danym hotelu dla psów, posiadacz lub pracownicy podchodzą do nich z sercem to piesek nie odczuje tak naszej nieobecności. Nie wolno mówić, iż wszystkie hotele są złe.

labuh

Posty: 11

 
Wydaję mi się, iż najlepiej pieska oddać na kilka dni komuś z rodziny z kim piesek się zna. Jednak jeżeli nie posiadasz nikogo takiego to możesz spróbować szukać dobrego hotelu dla psów w dębicy.

Dresik

Posty: 11

 
Wydaję mi się, że najlepiej pieska oddać na kilka dni komuś z rodziny z kim piesek się zna. Jednak jeśli nie posiadasz nikogo takiego to możesz spróbować szukać dobrego hotelu dla psów w dębicy.

Ryszardzik3

Posty: 10

 
Przed oddania pieska do hotelu dla zwierząt musisz upewnić się, że ma on wszystkie podstawowe szczepienia. Oczywiście również trzeba sprawdzić, kto i jak będzie zajmował się naszą psiną podczas naszej nieobecności.

Alaneq

Posty: 24

 
Pracowałam kiedyś w jednym hotelu dla psów na podkarpaciu i powiem wam, że pieski były szczęśliwe. Dostawały codziennie jedzenie, świeżą wodę, jak i również było pełno różnych zabaw i długie spacery po pobliskim lesie.

audi80

Posty: 15

 
Powiem wam, że ostatnio też miałam taki kłopot i odnalazłem hotel dla psów kraków. Właściciele są bardzo dobrzy i widać, że uwielbiają zwierzęta. Posiadają też swoje. Widziałam na swoje oczy, jak darzą uczuciem czworonogi. Wstawiam wam linka, zobaczcie ich stronę http://wilczeserce.pl.

090913123

Posty: 26

 
Ja jak jechałam na wakację to odnalazłam poprzez internet hotel dla psów mielec i byłam niesłychanie zadowolona. Nie było mnie 6 dni. Po powrocie widać było, że piesek jest zadbany i szczęśliwy.

Posty: 11