Strona główna > Aktywny wypoczynek > Hotele > coraltravel w krakowie m1, salon firmowy ?

coraltravel w krakowie m1, salon firmowy ?

coraltravel w krakowie m1, salon firmowy ?

Są tutaj osoby, które wiedzą czy w Krakowie coral travel działa? Słyszałem, że to biuro podróży ma bardzo dobre opinie.

Intro_69

Posty: 1

 
Wszystko się znajdzie, jeśli ma się pieniądze. W ostatnim czasie ceny nieco się zwiększyły z takimi wyjazdami, ale nadal wychodzi to o wiele taniej niż jechać na wakacje w Polsce. Poza tym jadąc do Grecji czy Hiszpanii mamy zawsze piękną pogodę i czystą wodę. Dla mnie jedno i drugie jest bardzo ważne i tego oczekuje.

Hoteowo24h

Posty: 27

 
Widziałem tutaj https://www.coraltravel.pl/biura-podrozy/malopolskie/krakow/krakow-salon-firmowy-175 informacje, że w Krakowie coral travel tam działają. Sprawdźcie czy są jeszcze aktualne i dajcie mi znać, bo sam jestem ciekawy czy mają ofertę dla Was.

Jareczkoww

Posty: 5

 
Uważam, iż wyjazdy z biurem podróży są bezpieczniejsze. Mamy przeloty, noclegi, a na miejscu organizują nam wycieczki fakultatywne. Można dobrze się bawić i nie stresować, zatem od niezmiernie dawna korzystam z takich ofert.

Czarek

Posty: 7

 
Jeśli nie ma pogody to nie ma wczasów. Siedzenie w pokoju nad morzem to nie to, czego oczekuje. Od lat wybieram w Krakowie biuro podróży i znajduje super oferty.

syrena88

Posty: 11

 
Jeżeli ktoś chce mieć spokój to wybiera biuro podróży. Nie trzeba wówczas nic samemu planować. Nawet, jeśli ktoś nie zna języka angielskiego to sobie wówczas poradzi.

wacek56

Posty: 7

 
My od lat korzystamy z biura podróży w Krakowie i wybieramy opcję first minute. Kupujemy wtedy wczasy w listopadzie, a wyjazd jest dopiero w sierpniu albo we wrześniu.

nowoter

Posty: 4