Znacie tani hotel w Poznaniu?

Znacie tani hotel w Poznaniu?

Muszę koniecznie zatrzymać się w poznaniu w tym tygodniu, możecie powiedzieć mi w jakim hotelu będzie najkorzystniej pod względem cenowym jak i jakościowym? Będę niezwykle wdzięczny za szczere informacje. Pozdrawiam.

Aklimer56

Posty: 19

 
Cześć,

Możecie powiedzieć mi coś więcej na temat hotelu w Poznaniu jeżyce?

Wiele osób mi go polecało i bardzo go zachwalało, jednak ja jeszcze nigdy w nim nie byłem, a mam zamiar zabrać tam swoją narzeczoną i nie chcę zrobić żadnego błędu, więc wolę się upewnić i poznać wasze zdanie na temat danego hotelu.

Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam!

tefal100

Posty: 25

 
Bardzo dobrym hotelem, w którym miałem okazje przebywać jest http://www.hosteljezyce.pl, moja żona i ja byliśmy pod wielkim wrażeniem, ceny były bardzo zaskakujące a pokój bardzo ładny, zadbany i czysty. Polecamy naszym znajomym to miejsce bo jest fantastyczne, każdy będzie z niego zadowolony, mogę to zagwarantować!

multikrzych

Posty: 25

 
Witam serdecznie, moja mama poszukuje noclegu w Poznaniu postanowiłam jej w tym pomóc, możecie polic mi hotel, w którym będzie mogła wypocząć i się zrelaksować?

Mam nadzieję, że doradzicie mi gdzie najlepiej będzie się wybrać.

jonek91

Posty: 29

 
Dzień doby, możecie powiedzieć mi coś więcej na temat hotelu jeżyce ?

Moja córka ma w nim spędzać każdy weekend, gdyż studiuje zaocznie w Poznaniu i tak będzie jej wygodniej. W trosce o dobro mojego dziecka chcę poznać opinię na temat danego hotelu. Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie, czekam z niecierpliwością na odpowiedzi.

trapkodobry

Posty: 23

 
Cześć, niedawno byłam w hotelu jeżyce w Poznaniu i bardzo mi się w ni podobało, na stronie http://www.hosteljezyce.pl znajdziecie dokładne namiary oraz wszelkie informacje. Mam nadzieję, że wam również się spodoba, gorąco pozdrawiam.

Dr-House

Posty: 26

 
Poszukuje hotelu w Poznaniu, gdyż muszę koniecznie w tym miejscu spędzić całe dwa tygodnie, jeśli wiecie gdzie się odnajduje tani hotel to niesłychanie was proszę abyście udzielili mi takowej informacji w poniższych komentarzach.

Pozdrawiam i dziękuję!

drillmod

Posty: 28

 
Najlepszy hotel w jakim miałam okazję być w Poznaniu to jeżyce, jest on bardzo przytulny i zadbany, pracuje w nim bardzo miła kadra pracownicza, dzięki czemu panuje tam wyśmienity nastrój.

Mam nadzieję, iż wam pomogłam, pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz polecam!

zooazool

Posty: 31