Wartościowe forum dla dużych FIRM

Pokoje gościnne nad morzem

Strona główna > Aktywny wypoczynek > Hotele > Pokoje gościnne nad morzem

Pokoje gościnne nad morzem

15.06.2015 00:10:08 

W to lato chcę porządnie podreperować swoją urodę i w 100% odpocząć. Szukam więc spa nad morzem, jakie mieściłoby się na terenie ośrodka, w jakim można wynająć pokój. Sprawa jest dość pilna, albowiem urlop mam na początku czerwca.

15.06.2015 22:11:28 

My też planujemy odnaleźć jakieś pole namiotowe nad morzem. Na razie nie bardzo orientujemy się co do konkretnych miejsc, niemniej jednak we Władysławowie jak piszecie jest rzeczywiście dużo szanse jeśli chodzi o wyjazd pod namiot. Oczywiście lepiej jest przy ośrodku.

16.06.2015 06:24:44 

W tamtym roku wynajmowaliśmy świetne pokoje gościnne nad morzem. Było ekstra. Ośrodek bardzo dobrze przygotowany na przyjazd wczasowiczów. A tak naprawdę ceny mieli bardzo na poziomie za tak dobry standard.

18.06.2015 18:17:49 

Zobaczcie sobie ofertę tego ośrodka nad morzem http://www.domki-kempingowe.com.pl mają spa i moc innych atrakcji. Polecam tam pobyt bo naprawdę jest ekstra. Ceny znośne, a jeśli chodzi o standard to wszystko jest ok. Jak dla mnie to nie ma się co zastanawiać.

19.06.2015 18:33:42 

Już niedługo wyjeżdżamy nad morze. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze. W tym roku wymyśliliśmy wypad pod namiot, pole namiotowe nad morzem mamy już zaklepane. Czekamy niecierpliwie, jak skończy się wreszcie ta szkoła. Jak dla nas wakacje mogłyby być już jutro.

20.06.2015 21:51:34 

Jedziemy z dziećmi do Władysławowa. Naszą letnią przygodę zaplanowaliśmy na polu namiotowym nad morzem. Mamy oczywiście trochę obaw, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. Dzieci nie są maleńkie bo 11 i 12 lat więc same są bardzo podekscytowane takimi innymi wczasami. Mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze a wakacje będą udane.

16.03.2021 07:32:17 

Co do wakacji to zawsze mamy dylemat gdzie pojechać. Głównie, iż nigdzie nie jest tanio. W tym roku postanowiliśmy pojechać do Władysławowa. Kilka lat temu byliśmy tam na wakacjach, mamy niesłychanie fajne wspomnienia, dlatego decyzja padła na domki kempingowe we władysławowie. Szkoda, iż trzeba czekać jeszcze miesiąc.

Ostatnio dodane posty

Hej! Ktoś z was myślał o wakacjach w Bułgarii z Coral Travel? Słyszałem, że mają tam świetne oferty, szczególnie dla rodzin.

Tak, byłem ostatnio w salonie firmowym Coral Travel. Mają naprawdę bogatą ofertę wycieczek, szczególnie polecam ich propozycje na egzotyczne wyspy!

Słyszałem, że Egzotyczna propozycja krajów jest teraz niezmiernie słynna. Ale zastanawiam się, czy te biura podróży proponują też mniej znane, natomiast równie fascynujące miejsca.

© Copyright Wartosciowe.forumzwiedza.biz.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.