Wartościowe forum dla dużych FIRM

Letniskowe domki nad morzem

Strona główna > Aktywny wypoczynek > Hotele > Letniskowe domki nad morzem

Letniskowe domki nad morzem

04.09.2015 00:10:03 

Marzy mi się urlop w ośrodku wczasowym w lesie, cisza, spokój, blisko morze. Jak tam byliście, piszcie gdzie:)?

04.09.2015 05:54:48 

Jak pobyt nad morzem to tylko w letniskowych domkach nad morzem. Nie mogłabym wybrać namiotów czy nawet pokoi, bo tylko w swoim domku można tak naprawdę odpocząć i czuć się niezależnym.

05.09.2015 16:58:08 

Do takiego ośrodka wczasowego spa nad morzem chce się wracać. Kwestia czystości, komfortu, iż nie musisz nigdzie chodzić po coś do jedzenia jest niesłychanie istotna. Blisko morze, to jeszcze jest ogromny plus, zatem zawsze wybieram właśnie takie.

06.09.2015 11:41:41 

Kilka razy byłyśmy na polu namiotowym nad morzem. Zawsze było ok. W takich ośrodkach dbają o komfort, łazienki itp. rzeczy. Moja mama nigdy nie jeździła z nami jak byłyśmy z siostrą młodsze, dlatego teraz nadrabiamy zaległości ze znajomymi. Takie wakacje to są wakacje. Polecamy wszystkim nocleg pod chmurką.

07.09.2015 15:56:14 

W Chłapowie byłam raz, bardzo miło wspominam ten urlop. Nie trwał długo, ale do takich letniskowych domków nad morzem to można jeździć. Bardzo blisko jest plaża, a to najważniejsze. Dzieciaki rozbiły sobie potem namiot na polu namiotowym, które też jest na terenie tego ośrodka.

08.09.2015 17:17:40 

Modliłam się, żeby tylko pogoda dopisała. I akurat jej nie wymodliłam. Mieliśmy już rezerwację. Powiedzieliśmy trudno, jedziemy. Z perspektywy czasu polecam ten ośrodek wczasowy każdemu, bo tu nie da się nudzić. Jest bardzo dużo atrakcji na samym jego terenie, jest z polem namiotowym, no ale to odpada w złą pogodę. Są konie, gokarty, boiska i place zabaw dla dzieciaków.

09.09.2015 22:16:22 

Nie mogę się już doczekać, bo właśnie za tydzień wyjeżdżamy na urlop. Wybraliśmy ośrodek w lesie nad morzem, bo tylko w takim miejscu można prawdziwie odpocząć. Nie wyobrażam sobie lata, żeby nie zobaczyć naszego polskiego morza.

10.09.2015 16:54:09 

Fajnie, że i dla dzieci spa nad morzem przygotowało stadninę koni. W przeciwnym razie trudno by było mówić w ogóle o odpoczynku. Place zabaw, boiska do gry w koszykówkę i siatkówkę, to wszystko niesłychanie mi się podoba. Będę mogła w końcu odetchnąć.

11.09.2015 20:25:36 

Tutaj jeździmy od lat. Dokładnie chodzi o Chłapowo i wczasowy ośrodek spa nad morzem http://oland.com.pl, jesteśmy zauroczeni z żoną tym miejscem i chyba nie zapowiada się byśmy zmienili i na przyszły rok zdanie.

12.09.2015 22:10:43 

Nie dla mnie jest namiot, głównie, iż mam drobne dzieci. Wolę letniskowe domki nad morzem, gdzie po prostu idzie z nimi wytrzymać i można czuć się komfortowo. Bałabym się, iż zachorują. Lecz koleżanka jeździ:)

Ostatnio dodane posty

Hej! Ktoś z was myślał o wakacjach w Bułgarii z Coral Travel? Słyszałem, że mają tam świetne oferty, szczególnie dla rodzin.

Tak, byłem ostatnio w salonie firmowym Coral Travel. Mają naprawdę bogatą ofertę wycieczek, szczególnie polecam ich propozycje na egzotyczne wyspy!

Słyszałem, że Egzotyczna propozycja krajów jest teraz niezmiernie słynna. Ale zastanawiam się, czy te biura podróży proponują też mniej znane, natomiast równie fascynujące miejsca.

© Copyright Wartosciowe.forumzwiedza.biz.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.