Strona główna > Rozmówki > Gry strategiczne > my cafe, polecicie

my cafe, polecicie

my cafe, polecicie

Jak zdobywać w my cafe prezenty, albowiem nie wiem? To oznacza wiem, iż można, lecz nie za niezmiernie wiem jak się za to wszystko zabrać?

Malinka Moja

Posty: 4

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je odszukać na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z której wielokrotnie korzystam. Jest to super miejsce, bo mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

namok

Posty: 6

 
Próbowałem swoich sił w tej grze, ale nie za bardzo mi szło. Może, dlatego że nie mam zbyt wiele czasu. W mojej kawiarni jak w życiu trzeba mieć czas, aby można było wbijać nowe poziomy i rozwijać się na tle innych. Konkurencja jest duża i każdy przecież chciałby być najlepszy.

ciumar1

Posty: 12

 
Gra wygląda naprawdę ciekawie i chyba sprawdzę jak się w nią gra. Lubię tego typu symulacje, wobec tego nie zaszkodzi żeby zbadać czy ta spełni moje oczekiwania.

wiesław11

Posty: 6

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, bowiem tylko trochę czytałem to, co znajduje się na stronie, która jest grze poświęcona. Należałoby to jednakże zbadać dokładniej.

Jarciowek

Posty: 5

 
Gier jest niezwykle mnóstwo, ale akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i wywołuje mi to mnóstwo przyjemności, wobec tego chętnie polecam ją innym. Trzeba się bez wątpienia skupić, trzeba korzystać z poradników, ale z biegiem czasu takie granie jest o mnóstwo prostsze. Można uzyskiwać o mnóstwo doskonalsze efekty swojej pracy.

lenox4

Posty: 35

 
Na stronie poświęconej grze moja kawiarnia są przepisy różnego rodzaju. Może to być herbata, kawa i wiele innych. Im dłużej się gra tym wiecej się o takiej grze wie, dlatego warto korzystać z dostępnych poradników. Skoro można sobie w prosty sposób pomóc to korzystajmy z okazji. Będziemy wówczas w grze o wiele lepsi niż teraz.

namok

Posty: 7