Strona główna > Firmy > Grafika > strony www Pabianice, szukam !

strony www Pabianice, szukam !

strony www Pabianice, szukam !

Proponuje ktoś projektowanie stron www w Zgierzu? Chodzi mi o firmę z niezmiernie dużym doświadczeniem, jaka zna się na tym, co ma robić? Cena nie jest ważna, natomiast jakość usług już tak. Czekam na propozycje.

Mikuśio

Posty: 6

 
Jest wiele darmowych programów do tworzenia stron internetowych, ale nie chce mi się po nie sięgać. Znajomi bawili się w to kiedyś, a ostatecznie wybrali jakąś firmę, która tworzy strony internetowe w Zgierzu. Im zajęło to moment i mają problem rozwiązany. To jest naprawdę bardzo dużo pracy.

bruklin187

Posty: 8

 
Jeśli toś chce zamówić stronę www w Pabianicach to firma http://icp.biz.pl jest w stanie pomóc. Mają strony wizytówki jak i mają sklepy internetowe. Zasadniczo mają dokładnie to wszystko, czego nam najbardziej trzeba.

Bankowy

Posty: 12

 
Nie wiem czy chciałbym tracić czas na projektowanie stron skoro można to zlecić firmie, która o wiele lepiej się na tym zna. W większości przypadków tracimy jedynie czas i nic więcej. Nie o to przecież chodzi. Dajmy robić strony www komuś, kto się na tym zna lepiej niż my.

barca77

Posty: 14

 
Mam swoją stronę internetową od wielu lat i jej nie zmieniam. Zrobiłem ją sobie sam i jestem z niej zadowolony. Spróbujcie sami tworzyć najwyżej się nie uda, ale próbować warto.

Mikuśio

Posty: 16

 
Nie pomogę z projektowaniem stron, bo nie robiłem tego nigdy. Wiem, że są płatne i darmowe programy, niemniej jednak jakoś nigdy nie było czasu i chęci żeby się im przyjrzeć z bliska.

angelika98

Posty: 10

 
Zlecałem wielokrotnie projektowanie stron internetowych w Zgierzu. Jest tam firma, która jest w tym naprawdę bardzo dobra. Najpierw się rozmawia z nimi o tym jak ma strona wyglądać, a dopiero później zaczynają brać się na projekt. Na każdym etapie można będzie wprowadzać zmiany, bo przecież może nam coś nie pasować.

wigry00

Posty: 17

 
Jeżeli chodzi o projektowanie stron www w Pabianicach to brat korzystał z pomocy firmy. Mieli inne pakiety od standardowego po biznesowy. Dowiemy się, kto to dokładnie był i podam adres ich strony www.

ym-9090

Posty: 13