strony internetowe w Łodzi, polecicie ?

strony internetowe w Łodzi, polecicie ?

Myślałem o swojej firmowej stronie. Może to być sama wizytówka, niemniej jednak nie za niezmiernie wiem jak mam się za to zabrać? Może mi doradzicie, do kogo pożądane byłoby się zgłosić, aby można było uzyskać jak najlepszą ofertę?

Matusiński

Posty: 1

 
Bez strony obecnie nie ma klientów. Dzisiaj każdy, jeżeli czegoś szuka to wchodzi na Internet. Ta firma, która ma stronę, opisane, co robi, a jeszcze lepiej jak ma ceny ma przewagę nad innymi. Pożądane byłoby mieć dokładnie to samo.

Yuri20

Posty: 14

 
Strony są super. Sami przecież z takich stron korzystamy, zatem zastanówmy się czy są konieczne? Na pewno są, ale trzeba stworzyć taką stronę, jaka jest przyjazna dla naszego klienta, bo wtedy o wiele chętniej będzie na nią wchodził i sprawdzał, co tam się odnajduje.

labuh

Posty: 10

 
Polecam firmę od stron internetowych w Łodzi https://www.icp.info.pl, bo oni na wszystko są naprawdę bardzo dobrze przygotowani. Tworzą proste projekty jak i te bardzo skomplikowane. Nikt lepiej od nich się na tym nie zna.

labuh

Posty: 7

 
Nie ma znaczenia czy to mała czy duża firma to przydaje się strona internetowa. Można mieć prostą stronę z informacjami o firmie i nic więcej. To przynosi naprawdę duże zyski.

Justynka45

Posty: 5

 
Sam nie ma strony, bo mam małą firmę i klientów szukam blisko miejsca zamieszkania, ale wielu znajomych takie strony posiada. Mówią, że obsługa jest bardzo prosta i zyski są duże. Dzisiaj klient szuka informacji w internecie. Jeśli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

kociol001

Posty: 4

 
Korzystałem dawno temu z oferty firmy, która tworzyła strony w Łodzi i mi zrobili wizytówkę. Do obecnie strona działa, bowiem była tak nowoczesna, iż jednocześnie ponadczasowa. Wiele za nią nie wydałem, niemniej jednak pomiędzy okresie przez te wszystkie lata niezwykle dużo na tym zarobiłem. Polecam mieć własną stronę internetową.

pawel253

Posty: 11