Strona główna > Firmy > Gotowanie > naleśnikarnia katowice, polecicie ?

naleśnikarnia katowice, polecicie ?

naleśnikarnia katowice, polecicie ?

Gdzie otrzymam najlepsze pierogi katowice? Zależy mi, aby smak był naprawdę szczególny. Może macie, jakąś restaurację do której uwielbiacie chodzić właśnie na pierogi?

Nikotymmm

Posty: 3

 
Ja również zjadłabym najlepsze pierogi w katowicach. Myślę, że jest wiele takich restauracji. Muszę spróbować pierogów z kilku lokali.

Lupusx

Posty: 14

 
Naleśnikarnia katowice winna serwować przepyszne naleśniki na słodko i słono. W katowicach jeszcze takich nie jadłem, niemniej jednak może skorzystam z waszym ofert.

korasek

Posty: 13

 
Pizza katowice jest faktycznie niezwykle dobra w jednym z lokali, niemniej jednak nie pamiętam na jakiej ulicy się znajduję i jak się nazwy. Jednakże jest to restauracja, która podaje dania bez używania mąki pszennej.

Yuri20

Posty: 20

 
Słyszałem kiedyś, że jest dobra naleśnikarnia katowice, która serwuje naleśniki bez mąki pszennej. Muszę się do niej wybrać i dam wam znać, czy się opłacało tam iść.

Wariat

Posty: 19

 
Ja również szukam najlepszych pierogów katowice. Wydaję mi się, że wielu z was jadło najlepsze pierogi w tym mieście. Chętnie skorzystam z waszych poleceń lokali.

saradonin

Posty: 6

 
Ja zawsze chodzę do paru lokali i wybieram najlepszą restauracje katowice. Nigdy nie sugeruje się kogoś opiniami. W wielu przypadkach jest tak, że nie każdemu smakuje to samo.

beata77

Posty: 10

 
Najlepsza restauracja katowice to właśnie ta http://www.placek.katowice.pl. Bardzo wam ją polecam ze względu na smak, a także na atmosferę, która jest w środku. Można grać w różne planszówki ze znajomi i świetnie spędzić czas. Jedzenie w tym lokalu jest przepyszne i przede wszystkim zdrowe.

Babeczka

Posty: 17

 
Ja byłem ostatnio w naleśnikarnii katowice na naleśnikach słonych i powiem wam, że była to najlepsza rzecz, którą kiedykolwiek jadłem. Nie wiem, jak oni to zrobili, ale pierwszy raz jadłem coś tak pysznego.

Gucio

Posty: 4