sesja noworodkowa szczecin, kogo polecicie ?

sesja noworodkowa szczecin, kogo polecicie ?

Dzień dobry, chce zrobić sesję rodzinną w Szczecinie, jednakże nie wiem do którego studia się wybrać. Możecie doradzić mi, gdzie najlepiej się zgłosić? Może korzystaliście już z takich usług.

GIZIU

Posty: 2

 
Sesja noworodkowa w Szczecinie da Ci wiele wspaniałych pamiątek. Otrzymanie pięknych zdjęć z pierwszych dni życia malucha jest czymś niezwykłym. Ja wykonywałam taką sesję i się cieszę, że się na nią zdecydowałam.

fuey

Posty: 15

 
Powinnaś zrobić sesję rodzinną w Szczecinie u tej Pani https://www.agnieszkaszlachta.pl/rodzinne. Ma dużo ciekawych pomysłów, a jej portfolio jest ładne. Widać, że wkłada w swoją pracę wiele zaangażowania i miłości. Ja właśnie zapisałam się na sesję noworodkową.

TomekK

Posty: 2

 
Ja niedługo również będę zapisywać się na sesję noworodkową w Szczecinie. Jestem w 8 miesiącu ciąży, więc mam nadzieję, że znajdę wolne terminy u najlepszych fotografów w tej okolicy.

Miluśkooo2

Posty: 9

 
Sesja rodzinna w Szczecinie to niezwykle fajne przeżycie. W ostatnim czasie wykonywaliśmy sobie ją z najbliższymi i dostaliśmy sporo wspaniałych pamiątek.

SZczecinek23

Posty: 5

 
Możesz zrobić sesje rodzinne w Szczecinie lub w okolicach. Wielokrotnie fotografowie wykonujący fotografie w plenerze. Nawet są w stanie powiedzieć Ci, w jakim miejscach najlepiej wychodzą zdjęcia.

Niciuśś98

Posty: 25