Strona główna > Firmy > Edukacja w Polsce > najlepsze przedszkole w Krakowie

najlepsze przedszkole w Krakowie

najlepsze przedszkole w Krakowie

Przedszkole publiczne, czy niepubliczne w Krakowie i jak oceniacie postępy waszych pociech na dzień dzisiejszy?

pawel253

Posty: 3

 
Przedszkole integracyjne gorąco polecam. Przemieszanie dzieci pełnosprawnych z niepełnosprawnymi daje najlepszą dynamikę rozwoju, zupełnie nowe możliwości zabawy, nawiązywania przyjaźni.

xxx000

Posty: 19

 
Heh, zabawnie porównywać możliwości dzisiejszych przedszkoli z dawnymi. Jak znajdziesz czesne w granicach 400 złotych to będzie fart w Krakowie.

Illilakip

Posty: 6

 
Ciekawy temat, bo po strajku nauczycieli trzeba polecać szczególnie tych dobrych. Moim zdaniem mało się mówi o profesjonalnych pedagogach, a ci jednak odciążają w niesamowity sposób rodziców.

Mariusz

Posty: 10

 
Fajne doświadczenia mam z przedszkolem https://smoczadolina.edu.pl/. Miałam problem z przekonaniem córki do pewnej rzeczy, dość istotnej w procesie wychowawczym. Nie chcę jednak z pewnych względów zdradzać szczegółów. Udało się skonsultować z wychowawczynią i problem rozwiązał się przez bajkoterapię połączoną z indywidualnymi ćwiczeniami. Córka nawet później w domu opowiadała, co robiła źle, a teraz zamierza robić tak i tak :) Dużo pozytywnych emocji. A to tylko jedna z naprawdę wielu ciekawych historyjek. Świat dzieci jest fascynujący, a przedszkole z dobrym podejściem to ewenement w naszych stresujących czasach. To właśnie taka placówka :)

Wojciech24

Posty: 9

 
Jak spojrzysz to przedszkoli specjalnych jest bardzo mało, integracyjnych trochę więcej. Więc druga opcja wydaje się o wiele korzystniejsza.

TomekK

Posty: 15

 
Rola wychowania przedszkolnego jest ogromna w dalszym rozwoju, przy wyrabianiu podstawowych nawyków, nawet wykorzystywanych już w dorosłym życiu. Jako rodzic powinnaś postudiować raporty naukowe.

Dyduszek3

Posty: 20

 
Myślę, że przedszkola integracyjne leczą dzieciaki z zazdrości, dają jakąś pokorę, która przydaje się faktycznie w dalszym życiu. Nic tak nie zmienia perspektywy, jak prawdziwa integracja. Na własnej skórze się o tym przekonaliśmy w rodzinie.

Namo

Posty: 8

 
Działalność wychowawcza to ciężki kawałek chleba. Przejrzyj jednak referencje pedagogów, rozmawiaj z rodzicami, idź na dni otwarte, jeżeli przedszkole organizuje, a najczęściej tak.

dmanuss

Posty: 8

 
Trzylatków ciężko przekonać do kontaktów z rówieśnikami momentami. Przedszkola, w których dominują trzylatki to zawsze wartościowe jednostki. Tak wynika z moich obserwacji.

Radziu

Posty: 17