Strona główna > Firmy > Edukacja w Polsce > przedszkole wilanów, polecicie ?

przedszkole wilanów, polecicie ?

przedszkole wilanów, polecicie ?

Posiadacie jakieś opinie na temat prywatnych przedszkoli wilanów? Jeśli tak, to z chęcią dowiem się co myślicie o takich przedszkolach.

Sarenka

Posty: 3

 
Ja również rozglądam się za przedszkolem miasteczko wilanów. Chodzi mi o placówkę prywatną. Nie ufam jakoś publicznym przedszkolom.

ym-9090

Posty: 13

 
Przedszkole warszawa wilanów w swojej ofercie posiadają bardzo wiele ciekawych zajęć dla maluchów. Są to między innymi zajęcia gimnastyczne, plastyczne, taneczne, fitness, z języka angielskie i wiele innych. Moja córka chodzi tutaj www.karate-kids.pl i jest bardzo zadowolona.

zlyharyy

Posty: 4

 
Jak dla mnie powinnaś wybrać prywatne przedszkole miasteczko wilanów, w którym pracują doświadczeni i wykwalifikowani ludzie. Zajęcia organizowane w takich placówkach są bardzo dobrze zorganizowane, dzieci chętnie w nich uczestniczą.

NanoPIK

Posty: 12

 
Słyszałam kiedyś niezmiernie idealne opinie na temat jednego przedszkola miasteczko wilanów, lecz chyba chodziło wtedy o prywatną placówkę.

namok

Posty: 5

 
W ostatnim czasie również szukałam przedszkola wilanów dla swojego dziecka i dzwoniliśmy po różnych placówkach. Ostatecznie wybraliśmy prywatne przedszkole na Wilanowie.

lechita665

Posty: 8

 
Wybór prywatnego przedszkola wilanów jest trudną decyzją dla niejednego rodzica. Sprawdź ceny, dojazd do placówki, kadrę nauczycieli oraz jakie prowadzone są zajęcia w danym przedszkolu.

Mr Frog

Posty: 15