Strona główna > Firmy > Edukacja w Polsce > korepetycje biologia poznań, gdzie warto ?

korepetycje biologia poznań, gdzie warto ?

korepetycje biologia poznań, gdzie warto ?

Chciałbym odbywać e-korepetycje z matematyki w Poznaniu i zastanawiam się czy jest w ogóle taka opcja do wyboru?

gruszeczka45

Posty: 4

 
Nie miałem czasu zbyt wiele, dlatego wolałem postawić na e-korepetycje z chemii w Poznaniu. Dwa razy w tygodniu miałem lekcje i faktycznie pomogło mi to bardzo w nauce.

Wraczki333

Posty: 7

 
Bardzo mi się podobały e-korepetycje z biologii w Poznaniu, bo dużo się nauczyłem. Pomagał mi student, który miał dużą wiedzę. Najważniejsze to trafić na kogoś, kto nie tylko ma wiedzę, ale jeszcze potrafi ją przekazać. Wtedy wystarczy odbyć kilka lekcji i już człowiek wie znacznie więcej. Polecam korepetycje przez Internet.

Czarek

Posty: 6

 
Moja córka miała korepetycje z niemieckiego w Poznaniu i wiele na tym zyskała. Wybraliśmy opcję z dojazdem. Oczywiście trochę czasu trzeba było na to zarezerwować, ale jestem zwolennikiem nauki w cztery oczy i to bez komputera. Ona też jest bardzo zadowolona z tego.

Marioleczka

Posty: 12

 
Miałem korepetycje z angielskiego w Poznaniu, ale stacjonarne. Jestem zadowolony. Osoba, która mi ich udzielała miała naprawdę bardzo duże doświadczenie. Wiedza to nie wszystko, bo trzeba wiedzieć jak ją przekazać.

mitr

Posty: 23

 
Dla szukających korepetycji z chemii w Poznaniu polecam https://www.korepetycje.plus/. Tutaj odszukacie również różne przedmioty. Strona super działa i mnie pomogła.

xacax

Posty: 15

 
Moja córka miała korepetycje z niemieckiego w Poznaniu i sporo na tym zyskała. Wybraliśmy opcję z dojazdem. Nie ulega wątpliwości trochę czasu trzeba było na to zarezerwować, lecz jestem zwolennikiem nauki w cztery oczy i to bez komputera. Ona też jest niezmiernie zadowolona z tego.

Rico

Posty: 12

 
Niezmiernie mi się podobały e-korepetycje z biologii w Poznaniu, bo dużo się nauczyłem. Pomagał mi student, który miał dużą wiedzę. Najważniejsze to trafić na kogoś, kto nie tylko ma wiedzę, natomiast jeszcze potrafi ją przekazać. Wówczas wystarczy odbyć kilka lekcji i już człowiek wie znacznie więcej. Polecam korepetycje przez Internet.

xtigerx

Posty: 5

 
Miałem różne opcje do wyboru, ale ostatnie zdecydowałem się na e-korepetycje z matematyki w Poznaniu i jestem bardzo zadowolony. Przez Internet, jeśli się tylko chce można wytłumaczyć nawet trudne zagadnienia matematyczne.

Alim45

Posty: 7

 
Z tego, co wiem to korepetycji ogłoszeń jest niezwykle sporo. Są nawet specjalne portale, dzięki jakim można o dużo łatwiej dotrzeć do osób, które na pewno nam pomogą.

Gruamer

Posty: 5