Strona główna > Firmy > Edukacja w Polsce > matura rozszerzona matematyka, proszę o pomoc

matura rozszerzona matematyka, proszę o pomoc

matura rozszerzona matematyka, proszę o pomoc

Witam kochani. Szukam pomocy z matematyki, a dokładnie zadań online, które są już rozwiązane. Takie przykładowe maturalne.

Wacław

Posty: 7

 
To zobacz sobie ten serwis http://www.zadaniazmatmy.pl/index.php/category/matura-podstawowa/. Jak dla mnie jest wystarczający. Piszę maturę podstawową z matematyki, a zadań jest tu spora liczba. Wszystkie rozwiązania, objaśnienia itd. Polecam wszystkim.

Facio

Posty: 10

 
Hej. Jak do tej pory jeszcze nie zacząłem się uczyć. W sumie jestem z tych, co odkładają wszystko na ostatnią chwilę. Do matury podstawowej z matematyki przygotowuję się po prostu, rozwiązując zadania i korzystając ze stron w Internecie.

kombo87

Posty: 12

 
A ile czasu poświęcacie na naukę? Matematyka nie idzie mi źle. Czeka mnie jednakże rozszerzona na maturze i zastanawiam się, jak wiele się uczycie i rozwiązujecie zadania maturalne. Będę wdzięczna za odpowiedź.

syrena88

Posty: 5

 
Do matury rozszerzonej z matematyki przygotowałam się wyłącznie dzięki ogromnej ilości zadań. Inaczej się nie da. Jest sporo serwisów, które naprawdę zapewniają rzetelną pomoc.

Mr Frog

Posty: 16

 
Jeśli chodzi o matematykę i zadania maturalne, to nie mam większych problemów. Na egzaminie raczej sobie poradzę. Nie ukrywam, iż jeżeli ktoś podesłałby tu faktycznie ciekawą stronkę z pomocą, to bym skorzystała.

namok

Posty: 15

 
A czego najbardziej się obawiacie? Jakie zagadnienia są dla was udręką? :D Piszę matematykę rozszerzoną, a więc muszę przestudiować mnóstwo zadań maturalnych. Niby tak bardzo się nie boję, ale ćwiczyć trzeba. Ogólnie jest jeszcze czas, więc na pewno zdążę :D

propek1

Posty: 14