Strona główna > Firmy > Edukacja w Polsce > prywatne przedszkole wilanów, które ?

prywatne przedszkole wilanów, które ?

prywatne przedszkole wilanów, które ?

Dzień dobry, czy znają państwo jakieś przedszkola warszawa na wilanowie, które możecie spokojnie mi polecić. Będę bardzo wdzięczna za informację.

Różyczka

Posty: 7

 
Na dniach otwartych w prywatnych przedszkolach na wilanowie, można się dowiedzieć, wielu cennych informacji i bliżej poznać kadrę nauczycieli.

Lupusx

Posty: 6

 
Zapisałam swojego syna do przedszkola na wilanowie i uważam, że była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Poleciła mi koleżanka to przedszkole. Teraz ja polecam je wam z całego serca http://www.karate-kids.pl/.

Madzia

Posty: 9

 
Moja córka już 2 rok chodzi do prywatnego przedszkola na wilanowie. Ja jak i ona jesteśmy z niego niesłychanie zadowolone. W jej grupie jest około 14 ludzi, córka znakomicie się w niej znajduje.

eagle

Posty: 9

 
Wybór przedszkola to jest wielki problem. Trzeba patrzeć szczególnie na lokalizację, nauczycieli oraz cenę. Trudno znaleźć takie przedszkole na wilanowie, żeby wszystkim idealnie pasowało.

Yuri20 

Posty: 12

 
Napewno musisz wybrać takie przedszkole miasteczko wilanów, w jakim pracują doświadczeni i wykwalifikowani ludzie to jest najistotniejsze w przedszkolu.

Seba123

Posty: 29

 
Plusy przedszkola wilanów są takie, że otwarte są przez cały rok. W okresie wakacji oraz ferii zimowych organizowane są specjalne zajęcia.

Trener

Posty: 15

 
Ja moją córkę także zapisałam do prywatnego przedszkola na wilanowie i uważam, iż była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Jest to moje pierwsze dziecko, więc jestem bardzo ostrożna i bardzo dużo wymagam.

bezi2

Posty: 8

 
Moja córka chodzi drugi rok do prywatnego przedszkola na wilanowie. Jestem z niego niezwykle zadowolona, albowiem jej grupa jest nieliczna i córka wyśmienicie się w niej znajduje. Panie nauczycielki mają lepszą szansa poznania dziecka i jego umiejętności.

bogdan66

Posty: 24