Strona główna > Firmy > Edukacja w Polsce > zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży, polecicie?

zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży, polecicie?

zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży, polecicie?

Witam. Zastanawiam się nad nauką programowania. Chcę zapisać syna na kursy, ale nie orientuję się, jakie są najlepsze.

Lalka

Posty: 5

 
Zawsze możesz skorzystać ze szkoły programowania i jeszcze innych dodatkowych lekcji na przykład typowo sportowych zajęć i wszystko się wyrówna :) Ja tak właśnie wymyśliłam dla mojej córki. Pozdrawiam.

alus

Posty: 6

 
Jestem tego samego zdania, że nie ma to jak spróbować i pozwolić dziecku samemu ocenić, czy mu się takie zajęcia pozalekcyjne podobają. Kodowanie jest fajne. Polecam.

Marioleczka

Posty: 8

 
Widzę, że temat zajęć pozalekcyjnych rozwija się w szybkim tempie. Właśnie też pomyślałam, żeby zapisać Huberta na programowanie. Interesuje się komputerami i myślę, że takie lekcje sprawiłyby mu niemało satysfakcji. Jeśli znacie dobre kursy, to dajcie znać. Z góry bardzo dziękuję za pomoc, ponieważ nie orientuję się w tym temacie.

Gumis

Posty: 15

 
Idealna sprawa. Właśnie czegoś takiego szukałem dla syna. Myślę, że będzie zadowolony, bo on uwielbia informatykę i komputery. Spróbujemy, bo widzę, że to mu się może spodobać. Takie zajęcia dla młodzieży są fajne, bo niosą ze sobą szereg korzyści, a kodowanie jest przecież wyjątkowo przyszłościowe.

mew soncz7777

Posty: 9

 
Polecam programowanie jako wyśmienite zajęcia dla dzieci nawet tych najmłodszych. Jeżeli szukacie czegoś faktycznie ciekawego i przyszłościowego, to wybierzcie kodowanie. Jest mnóstwo kursów, które są godne uwagi i z jakich należałoby skorzystać.

proszek

Posty: 10

 
Sprawdź sobie tę ofertę https://www.giganciprogramowania.edu.pl. To świetna szkoła programowania, do której chodzi moja córka i jest bardzo zadowolona z zajęć. Uczęszcza od roku i widać ogromne postępy. Jesteśmy zadowoleni.

ZPL33

Posty: 13

 
Przedstawię propozycję córce :) Fajna sprawa z tymi warsztatami z programowania. Też dużo dobrego czytałam na ten temat, że kodowanie uczy logicznego myślenia, rozwiązywania problemów itd. Tyle, że zastanawiam się, czy to nie będzie za dużo siedzenia przed komputerem :D Boję się o przyszłość dziecka, chcę dla niego jak najlepiej.

Laleczka

Posty: 15

 
Właśnie o takie dobrze zorganizowane zajęcia dla dzieci mi chodzi. Chcę zapisać synka na programowanie, natomiast muszę być pewna, że to skuteczne lekcje, dzięki którym się czegoś nauczy. Pozdrawiam i czekam na informacje.

Lupusx

Posty: 9