Strona główna > Firmy > Edukacja w Polsce > przedszkole wilanów, szukam !

przedszkole wilanów, szukam !

przedszkole wilanów, szukam !

Znacie może jakieś niezwykle fajne przedszkole wilanów? Chciałbym, aby moja córka miała wiele zajęć dodatkowych, a zarówno większą liczba aktywności fizycznej. Czy możecie polecić mi jakieś konkretne przedszkole prywatne?

piekniśś

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o nas, to my zdecydowaliśmy się i zapisaliśmy naszą córkę do przedszkole warszawa wilanów. Myśleliśmy na publicznym przedszkolem, jednakże zajęcia odbywały się niezwykle krótko, a ja z mężem do późna pracujemy. Przedszkole na Wilanowie pomogło nam rozwiązać problem, tutaj masz ich stronkę http://www.karate-kids.pl.

Dzidzia

Posty: 5

 
My również się nad tym zastanawiam i chyba wybierzemy prywatne przedszkole wilanów. Mają niesłychanie dużo fajnych zajęć, więc chyba to jest najistotniejsze.

Chiny12

Posty: 6

 
Powiem Wam, że sprawdziłem teraz przedszkole wilanów i naprawdę ciężko jest wybrać. Wszystkie mają ciekawe zajęcia, jednak chyba wybiorę przedszkole sportowe. Mają bardzo dużo zajęć z aktywności fizycznych, moje dziecko będzie zadowolone.

RAK-Buuu

Posty: 7

 
Moja córka już od dwóch lat chodzi do prywatnego przedszkola wilanów i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziecko przychodzi z przedszkola zadowolone, pełne radości i przede wszystkim szczęśliwe, a chyba to jest najważniejsze.

CZesiek45

Posty: 7

 
Wydaje mi się, że dla ciebie najlepszym rozwiązaniem może być prywatne przedszkole warszawa wilanów, ze względu na dłuższy czas otwarcie. Dzieciaki mogą być do późnych godzin w przedszkolu niż to jest w placówkach publicznych.

dagaaa5

Posty: 11