Strona główna > Firmy > Edukacja w Polsce > zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży Mińsk Mazowiecki, poleci ktoś ?

zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży Mińsk Mazowiecki, poleci ktoś ?

zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży Mińsk Mazowiecki, poleci ktoś ?

Witam. Chciałabym zapisać córkę na programowanie dla młodzieży. Nie wiem, jakie kursy są naprawdę w porządku, rzetelnie realizowane. Jakie miejsce polecacie w Wyszkowie?

FalaSmiechu

Posty: 4

 
Moja córka uczęszcza na zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży. Chodzi do starszej grupy i jeśli chodzi o programowanie, to powiedziała, że to jest to, co chce robić w przyszłości. Oczywiście wszystko może się zmienić, ale fajnie, że ma pasję. Polecam wszystkim dzieciom, nawet tym, które na co dzień nie wykazują zainteresowania komputerami.

namok

Posty: 7

 
Jeśli zależy wam na naprawdę skutecznych kursach, to polecam tę placówkę https://www.giganciprogramowania.edu.pl/lokalizacje-kursy-programowania. Znakomici programiści, którzy gwarantują programowanie dla młodzieży na wysokim poziomie. Syn zaspokojony – a to najważniejsze.

beata77

Posty: 10

 
Mnóstwo się teraz mówi i kursach programowania dla młodzieży i powiem szczerze, że mnie samą interesuje to, jakby mój Kacper poradził sobie na takich lekcjach. A może polecacie jakieś konkretne kursy w Białej Podlaskiej?

Nikotymmm

Posty: 5

 
Swojego syna zapisałam na programowanie dla dzieci, gdy miał 7 lat. Teraz chodzi już 3 rok, a postępy są niesamowite. Polecam wszystkim, bo to wyśmienite zajęcia, które przynoszą wiele korzyści.

23-Obert

Posty: 12

 
Nauka programowania dla młodzieży to zarówno wyborny sposób na wsparcie kreatywności. Po kilku zajęciach zauważyłam, iż syn jest niezwyklej otwarty na problemy. Sam je rozwiązuje i to nie tylko te związane z nauką, również te w codziennym życiu.

Modniś

Posty: 13