Strona główna > Firmy > Edukacja w Polsce > Opinie, niepubliczne przedszkole wilanów

Opinie, niepubliczne przedszkole wilanów

Opinie, niepubliczne przedszkole wilanów

Witam. Potrzebuję opinii dotyczących prywatnego przedszkola. Przeprowadziliśmy się do Miasteczka Wilanów i mamy poważny problem :(

Rico

Posty: 6

 
Też zależy mi na jak najlepszym prywatnym przedszkolu, lecz jeśli chodzi o Wilanów, to nie mogę tutaj odszukać niczego :( Może pomożecie? Wybieram niepubliczną placówkę, albowiem zależy mi na godzinach otwarcia. Takie przedszkola zwykle dłużej urzędują, a ja mam pracę do godziny 17-tej.

beata77

Posty: 10

 
Jak decydujecie się na konkretne przedszkole w Warszawie, to zwracajcie dużą uwagę na program. W Wilanowie jest kilka fajnych placówek z ciekawymi dodatkowymi zajęciami.

alklu7

Posty: 20

 
Jeśli szukacie naprawdę sprawdzonego przedszkola w Warszawie, polecam to miejsce https://karatekids.eu. W Wilanowie to chyba jedyne tak przyjazne dzieciom miejsce. Polecam.

Biudzibudzio

Posty: 17

 
Masz rację. Już mam chyba za sobą to doświadczenie, bo moje dzieci zmuszone były do ciągłych zmian. Co do niektórych placówek nie mam najlepszego zdania, ale na szczęście już znalazłam przedszkole w Warszawie w Wilanowie, któremu zaufałam właśnie dzięki temu, że kadra pedagogów stara się i jest mega zuafana.

ui5609

Posty: 9

 
Miałam już kilka doświadczeń z przedszkolami. Mam taką sobie opinię o poprzednikach. Teraz Natan chodzi do przedszkola w Warszawie w Wilanowie, jakie chwalę sobie z uwagi na nauczycielki.

Ticket2Hell

Posty: 11

 
Nauczyciele w przedszkolach są najważniejsi. Bez ich opieki i odpowiedniego podejścia nie można mieć pewności, iż to idealne przedszkole w Wilanowie. Tak sądzę z własnego doświadczenia.

DiD3K

Posty: 14

 
Jeżeli chodzi o prywatne przedszkole w Wilanowie, to właśnie do takiego chodzi moja córka. Co co programu, opieki i wychowania nie mam żadnych zastrzeżeń. Jestem zadowolona, albowiem panie są niesłychanie miłe.

Laleczka4

Posty: 10

 
Gdy będę musiała decydować za rok o przedszkolu w Miasteczku Wilanów, z całą pewnością wezmę sobie do serca wszystkie wasze uwagi i rady. Nie ma to jak bazować na czyimś doświadczeni, głównie gdy dotyczy ono maluszków. Też chcę dla swojego syna jak najlepiej i nie oddam go do pierwszej z brzegu przedszkolnej placówki.

pawel253

Posty: 12