Strona główna > Firmy > Edukacja w Polsce > Opinie, prywatne przedszkole wilanów

Opinie, prywatne przedszkole wilanów

Opinie, prywatne przedszkole wilanów

Niedługo będę musiała pomyśleć nad jakimś przedszkolem w Warszawie Wilanowie. Macie jakieś ciekawe propozycje? Czekam i dziękuję.

Limeczer45

Posty: 5

 
Do państwowej placówki przedszkolnej bardzo trudno jest się dostać. Mam nadzieję jednak, że mi się uda. Jeśli nie skazana będę na duży wydatek. Prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów nie należy do tanich :(

1agdb1301

Posty: 23

 
Jeżeli szukacie fajnego przedszkola w Warszawie Wilanowie, to polecam placówkę, do jakiej chodziły moje dzieci https://karatekids.eu. To jest przedszkole sportowe, w jakim nie ma czasu na nudę. Polecam zarówno z uwagi na znakomitą kadrę, która współpracuje z rodzicami i zatem dzieciaki tak bardzo dobrze się rozwijają.

Gucio

Posty: 10

 
Wiem, że prywatne przedszkole w Wilanowie kosztuje, ale szczerze polecam. Sama zastanawiałam się i miałam dużo obaw. Niemniej jednak zdecydowaliśmy się z mężem na prywatne przedszkole i decyzji nie żałujemy. Koszty to jedno, drugie to kapitalna opieka i dużo interesujących zajęć i wyjść.

irek1981

Posty: 19

 
Ja też ciągle zastanawiam się nad przedszkolem w Warszawie. Dowiedziałam się, że w Wilanowie działa przedszkole sportowe o powiem szczerze, że jestem bardzo ciekawa, jak funkcjonuje taka placówka.

Demi45P

Posty: 15

 
Jeśli chodzi o przedszkole w Miasteczku Wilanów to jest tutaj kilka ciekawych propozycji, natomiast osobiście jeszcze się nie zdecydowałam. Liczymy budżet i planujemy, bo jednak prywatna placówka kosztuje. Mamy nadzieję, że się jednak uda i wszystko będzie ok.

Kowalski

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o sportowe placówki przedszkolne, to szczerze polecam, bo mój synek chodził do takiego niepublicznego przedszkola w Wilanowie i chwaliłam sobie takie rozwiązanie. Nie pamiętam nawet, żeby płakał. Zawsze chciał chodzić :)

Ciapeczek

Posty: 19