Strona główna > Firmy > Edukacja w Polsce > przedszkole warszawa wilanów, gdzie ?

przedszkole warszawa wilanów, gdzie ?

przedszkole warszawa wilanów, gdzie ?

Do jakiego przedszkola w Miasteczku Wilanów najlepiej posłać dziecko? Biorę też pod uwagę niepubliczne placówki. Dziękuję za pomoc.

marcinmg

Posty: 8

 
A do jakiego prywatnego przedszkola w Wilanowie chodzi Twoje dziecko? Zastanawiamy się z mężem, jaką placówkę wybrać i szukamy opinii. Myślałam nad profilowanym przedszkolem, na przykład artystycznym lub sportowym :) Co wy na to?

masazzer4

Posty: 16

 
Moja Zosia chodzi do niepublicznego przedszkola w Wilanowie o profilu sportowym www.karate-kids.pl. Nie wyobrażam sobie innego miejsca dla niej i szczerze polecam placówkę.

grzes3345

Posty: 9

 
Tak właśnie myślałam, że posyłając maluszka do przedszkola, muszą mieć fajny program. Szukam czegoś ciekawego w Miasteczku Wilanów i też skłaniam się ku sportowemu profilowi :)

Ptaszyna

Posty: 20

 
Najlepsze byłoby chyba jakieś przedszkole w Wilanowie o konkretnym profilu. Czytałam, iż dzieci niesłychanie mnóstwo fajnych rzeczy uczą się, jeżeli kształcą w danym kierunku. Podoba mi się profil artystyczny i sportowy. Choć nie ukrywam, iż muzyczne przedszkole też robi na mnie wrażenie :)

Marioleczka

Posty: 7

 
Moja córeczka chodzi do przedszkola w Warszawie w Wilanowie, które jest sportowe. Ma tutaj mnóstwo zajęć. Nie ma czasu na płakanie i tęsknotę. Bardzo szybkom zaadaptowała się do nowych warunków.

Gruamer

Posty: 8

 
Uważam, że najlepsze przedszkole w Wilanowie będzie jednak prywatne, gdyż jest dłużej czynne. Na pewno jest droższe, lecz jak chcesz dziecko zapisać na dodatkowe zajęcia, to wychodzi mniej wiecej tak samo, albo na plus dla niepublicznego przedszkola ;)

Buła

Posty: 19

 
Uważam, że najlepsze przedszkole w Wilanowie będzie jednak prywatne, ponieważ jest dłużej czynne. Na pewno jest droższe, ale jak chcesz dziecko zapisać na dodatkowe zajęcia, to wychodzi mniej więcej tak samo, albo na plus dla niepublicznego przedszkola ;)

jose_bastiano

Posty: 29