Sprzedaż obrazów w Łódzi, szukam !!

Sprzedaż obrazów w Łódzi, szukam !!

Mam nadzieję, że polecicie mi jakąś sprawdzoną galerię sztuki, gdzie można też nabyć dzieła:) Pozdrawiam.

ur-0004

Posty: 10

 
Niesłychanie fachowa sprzedaż obrazów, jeśli chodzi o tę galerię. Poza tym, iż mają świetny wybór, mnóstwo bo chyba kilkunastu artystów, to mnóstwo jest również kategorii i dzieł tworzonych różnymi technikami. Polecam, bo jest zamiast tego, iż na co popatrzeć i podziwiać, to również zakupić niedrogo.

Lux-Mark

Posty: 29

 
Zbigniew Kopania jak dla mnie jest najlepszym artystą współczesnym. Sami przekonajcie się śledząc jego dzieła w galerii. Podoba mi się jego styl i mam nadzieję, że sami docenicie jego talent.

Dinker5

Posty: 19

 
Takich portretów na zamówienie jak w galerii, w sieci nie znajdziecie. Pełno jest amatorów, natomiast chyba nie o takich wam chodzi. Jeżeli chcecie dobrego portretu ze zdjęcia, trzeba zamówić taki w sprawdzonym miejscu zrzeszającym artystów.

090913123

Posty: 25

 
Ja nigdy nie chwalę dnia przed zachodem słońca. Niemniej jednak akurat w tym wypadku mogłam. Bowiem to niezmiernie rzetelnie prowadzona galeria i sprzedaż obrazów dokładnie w Warszawie, z którą nie zawsze można się spotkać na każdym kroku.

propek1

Posty: 11

 
Polecam Zbigniewa Kopanię. To wybitny malarz, którego prace można znaleźć tutaj http://www.galeria-mad.pl. Niemniej jednak to, czym mnie najbardziej zaskoczył to mój portret, który wykonał na zamówienie.

brzucholl

Posty: 15

 
Z doświadczenia proponuję pana Zbigniewa Kopanię. To mega doświadczony artysta, który specjalizuje się w portretach, dlatego też widać ogromną różnicę pomiędzy jego portretami a artystów, którzy owszem wykonuję je, lecz nie na co dzień. To profesjonalista w każdym calu.

Krakus

Posty: 17

 
Ja nigdy nie chwalę dnia przed zachodem słońca. Ale akurat w tym wypadku mogłam. Bo to bardzo rzetelnie prowadzona galeria i sprzedaż obrazów dokładnie w Warszawie, z jaką nie zawsze można się spotkać na każdym kroku.

adamczykkk00

Posty: 17