Czy ktoś zna cennik farby tablicowej ?

Czy ktoś zna cennik farby tablicowej ?

Hej czy ktoś z was malował cokolwiek farbą magnetyczną? Zastanawia mnie czy faktycznie posiada ona porządne właściwości magnetyczne i swobodnie można przyklejać do niej metalowe przedmioty.

Mariusz

Posty: 9

 
Jeżeli szukasz sklepu w którym dostępne są naprawdę wysokiej jakości farby tablicowe to zdecydowanie polecam Ci ten: http://www.wallstudio.pl/sklep, moim zdaniem jest to numer 1 w branży.

Fifeczek2

Posty: 14

 
Jeśli masz w swoim domu dzieci to zakup farby tablicowej jest wręcz koniecznością. Pamiętaj, iż za pomocą tej farby pomalujesz przeróżne powierzchnie i na każdej z nich farba zachowuje się dokładnie tak samo. Jest ona nie ulega wątpliwości w pełni ścieralna i posiada właściwości magnetyczne także dzieci będą z niej niezmiernie zadowolone.

Renifer87

Posty: 22

 
Ceny farb tablicowych zależą nie ulega wątpliwości od ich jakości lecz moim zdaniem nie są na tyle wysokie aby ktoś nie mógł sobie na nie pozwolić.

czerwien44

Posty: 21

 
Osobiście odradzałbym Ci korzystanie z farb tablicowych z niewiadomych źródeł bowiem bardzo prawdopodobne jest, że takie farby nie przyniosą oczekiwanych efektów i nie sprawdzą się w swoim zadaniu.

czesiek555

Posty: 17

 
Masz zdecydowanie rację z tym, że farbą tablicową pomalujesz nie tylko tablice ale i również wszelkiego rodzaju powierzchnie drewniane czy metalowe. Jak więc sam widzisz farby tego typu są bardzo uniwersalne i z pewnością znajdziesz wiele elementów, które będziesz mógł nimi pokryć i oddać do użytku swoim dzieciom.

Sewerynus

Posty: 13