Jaki sklep z fototapetami

Jaki sklep z fototapetami

Hej, jaką fototapetę kupić do domu żeby z montażem nie było kłopotu i żeby faktycznie długo wytrzymała w dobrej kondycji? Podpowiecie jakiś konkretnych sprzedawców, producentów itd.?

pawel253

Posty: 6

 
Nie mam uwag do fototapety którą mi niedawno dosłali ze strony fototap.pl. Nic się nie zagięło przy transporcie, sam materiał w stanie idealnym, obrazek taki jak na stronie, a nawet efekt na żywo bym powiedziała że jest jeszcze bardziej naturalny.

propek1

Posty: 14

 
Na fototapetach to się szczególnie nie znam potrafię jedynie rozróżnić takie które mi się podobają i takie których bym sobie nigdy w domu nie zamontowała :) Tych ładnych które mi się podobają jest zdecydowanie więcej.

namedal6

Posty: 7

 
Mi się podobają generalnie motywy i gadżety z lat przedwojennych więc jeśli bym szukala jakiejs fototapety to może ze śpiewającym Dymszą, albo Bodo...tamte czasy miały zupełnie inny klimat niż te nasze szybkie i często pozbawione duszy XXI wieczne.

DaNceR

Posty: 8

 
Trzeba rozróżnić fototapety od naklejek na ścianę, bo widzę że ludzie często mylą jedno z drugim a to pod względem jakości jest ogromna różnica. Naklejki to są moim zdaniem fajne na meble, albo na drzwi, żeby ozdobić, czy odnowić.

Lomartek67

Posty: 14

 
W fototapecie zawsze najważniejsza jest jakość materiału. Papierowych czy lateksowych to bym raczej nie doradzał. Słabo kryją nierówności na ścianie i są wyjątkowo trudne w montażu dla niewprawionej osoby.

wrrraak22

Posty: 12

 
Myślę że kładzenie tapety jest prostsze niż malowanie ścian. W każdym razie mi łatwiej poszło z klejeniem niż z malowaniem. Oczywiście dużo zależy od jakości tapety, te z flizeliną nakłada się łatwiej niż lateksowe.

Myszka45

Posty: 24

 
Fototapety są dobrym urozmaiceniem w nudnych wnetrzach, z tego tytułu to bym polecał zwłaszcza do jakiś biur gabinetów tego typu miejsc. Dodadzą nowego zycia aranżacjom za w sumei małe pienądze i przy niedużym nakładzie pracy.

CHatka-eKo

Posty: 7