Płytki, jaka firma ?

Płytki, jaka firma ?

Witam, znacie jakiś sklep z znaczną ofertą płytek z gresu. Podobno to najlepszy materiał do holu, odporny itd. Panele choć porządnej klasy zniszczyły mi się po roku, zarówno teraz nie chciałbym już oszczędzać.

dagaaa5

Posty: 11

 
Zastanawiałem się nad kupnem płytek w postaci mozaiki do łazienki. Nie chciałbym całej w tym stylu, tylko ta ściana z lustrem. Może jakość fajnie bym je obudował. Poszukiwałem projektów w sieci, ale nic nie udało mi się odnaleźć ciekawego. Może wy macie jakieś pomysły. Jak coś, czekam, albo trzeba będzie się udać do fachowców.

marysss

Posty: 21

 
Ten sklep odnośnie mozaiki polecił mi kumpel, który zna się na rzeczy http://www.lu-go.pl.

Swoją drogą jest tu duży wybór, dlatego warto zajrzeć. Towar dostałem bardzo szybko iw moim przypadku akurat za darmo.

Orolniki

Posty: 18

 
Uparłam się na mozaikę w salonie. Mam już ekstra projekt. Nie mogę doczekać się fachowców, mam ich umówionych dopiero w przyszłym tygodniu.

syrena88

Posty: 11

 
Akurat jest tak, że staram się dbać o swoją podłogę w kuchni, jak tylko się da. Tyle, że nie zawsze mi to wychodzi. Mam niskiej klasy płytki i też szukam lepszego rozwiązania. Poszperałam w tym sklepie i być może wybiorę podłogę bambusową, nie chłonie wody.

Wacław

Posty: 15

 
Jak się dobrze przyłożysz i uprzednio dokładnie poczytasz o kładzeniu mozaiki to ją położysz cudownie. Sam nie wiedziałem o tym nic, z musu postarałem się i teraz ściana w kuchni jest moją chlubą. Pomysłów jest nieskończenie mnóstwo. Żeby go nie schrzanić, nie jest trudno, a w necie odnajdziesz tego sporo.

Hihi_WWW

Posty: 8