dobre usługi remontowe w Poznaniu

dobre usługi remontowe w Poznaniu

Witam! Niedawno wybudowaliśmy się z żoną i obecnie przyszedł czas na aranżację oraz wykończenie wnętrz. Czy znacie dobrą firmę w Poznaniu, jaka wykonuje ciekawe aranżacje w dobrym guście oraz do tego precyzyjnie oraz dobrze?

xacax

Posty: 15

 
Jakbym chciał| remont u siebie zrobić to pewnie bym zaczął od kuchni, potem pokój dzieciaków, potem salon...ta...tylko skąd na to wszystko wziąć? Już i tak dwa kredyty spłacam. Życie.

dedekky

Posty: 15

 
Ostatnio sobie pokój odmalowałem sam, natomiast z płytkami to już bym sobie sam nie poradził, tutaj to trzeba na bank fachowca wołać...zaś z tego co się orientuję, to metr wyłożenia płytek tani nie jest.

arko1916

Posty: 23

 
Hm, ja nie mogę narzekać na ekipę od Wojciecha Goślińskiego. Skończyli mi ostatnio robić remont łazienki i polecam. Było parę starych płytek do skucia jak również nowych do wyłożenia, ale uwinęli się ze wszystkim sprawnie. ;) Na swojej stronce – www.abartremonty.pl pan Gośliński udziela wielu fajnych porad odnośnie remontów, też swoją drogą należałoby poczytać, jak coś. Pozdrawiam.

Jelle Klassen

Posty: 22

 
Cześć! Ja to mam dobrze, bo mój szwagier zna się na budowlance, mimo że nie nigdzie się tego nie uczył. Po prostu praktyk i złota rączka. Także zawsze z jakimś remontem to do niego uderzam ;>

Killer85

Posty: 22

 
Heh, teraz to firmy remontowe to jest już inny standard usług niż kiedyś – wyższy of corse ;) Jak się poogląda takie filmy jak Miś, czy Alternatywy 4...tam to była jakość usług :D Będzie pan zadowolony...i te sprawy :D

zpox

Posty: 17

 
Witam. Nie wiem za bardzo kogo by Ci tu było dobrze polecić do takiej roboty. Znam kilku budowlańców, ale oni to bardziej w innych pracach się specjalizują. Popytam, dowiem się, dam znać! Hejo!

Klakierek56

Posty: 19