projektanci wnętrz gdynia, poszukuję

projektanci wnętrz gdynia, poszukuję

Chce zatrudnić projektanta wnętrz z Gdańska i zastanawiam się czy mamy wybrać tylko projekt wykonawczy i robić wszystko sam czy wybrać jeszcze nadzór autorski?

zuzia_00

Posty: 2

 
Znajomy korzystał z pomocy architekta wnętrz z Gdyni i był bardzo zadowolony. Dostał pełen projekt i mógł przystąpić do pracy. Robił pokój dziecka, ale wyszło naprawdę super. Na pewno sam też skorzystam z takich usług. Człowiek jak się nie zna to nie jest w stanie zrobić czegoś takiego jak projektant wnętrz.

Tomcio

Posty: 8

 
Jeżeli chcecie mieć super efekty to projektowanie wnętrz w Gdyni zlećcie firmie https://duszynska.com.pl. Do tej pory nie korzystałem z takich usług, lecz jestem pod wrażeniem. Zaczęło się od niezobowiązane rozmowy, potem była wizyta w mieszkaniu o obejrzenie pomieszczeń. Na końcu powstał super projekt.

donbagino

Posty: 7

 
Aranżacja sypialni jest bardzo łatwa. Spokojny kolor, łózko szafka i po sprawie. Mam mała sypialnie, dlatego poradziłem sobie bardzo szybko z jej aranżująca. Z dużą pewnie też sam bym sobie jakoś dał radę.

Wariat

Posty: 3

 
Jakiś czas temu byli u mnie projektanci wnętrz z Gdyni i naprawdę pomogli mi stworzyć super salon. Troszkę mnie kosztowały same materiały, niemniej jednak lubię to, co nowomodne, wobec tego weselę się, że na nich postawiłem. Mają obeznane w tym temacie, bowiem nie każdy tak potrafi. Salon był duży i urządzony jak za dawnych czasów, a oni zrobili go nowoczesnym.

Tatusiek4

Posty: 13

 
Korzystałem z oferty projektanta na miejscu, ale wiem, że jest też opcja zdalna. Tym bardziej, jeśli ktoś potrzebuje tylko samego projektu i wizualizacji 3D. Wtedy można to załatwić nawet mieszkając na drugim końcu Polski. Jest to bardzo dobre rozwiązanie.

gabryś99

Posty: 6

 
Trudno jest zmieniać jakiekolwiek wnętrza, jeśli się na tym nie znamy. Z tego, co wiemy można zamówić projektowanie wnętrz w trójmieście u jednej projektantki, co się na tym bardzo dobrze zna.

Darjusa

Posty: 32