Sklep z fototapetami

Sklep z fototapetami

Kochani, kupował ktoś ostatnio fototapetę do domu? Gdzie udało wam się dobra ciekawy motyw? Jak z montażem, można sobie było poradzić we własnym zakresie, czy jednak jakiegoś tapeciarza trzeba było wołać?

Yuri20

Posty: 7

 
Różne można grafiki znaleźć jeśli chodzi o fototapety jedne mi się bardziej podobają a inne mniej. Ale najważniejsze to jest jakiej klasy jest materiał, jak sobie radzi z wodą jak się klei do ściany i tak dalej.

Facio

Posty: 13

 
Ciekawe designerskie fototapety sprzedają na http://fototap.pl. Chwalę sobie tutaj obsługę. Dobry kontakt mailowy każdy wzór mają dobrze opisany i też fotki są autentyczne wiarygodne, w tym sensie że nie ma rozbieżności w kolorze między tym co na stronie a tym co się fizycznie na takiej fototapecie dostaje.

Klimer56

Posty: 9

 
Wśród moich znajomych to widzę że są zdania podzielone co do takich ozdób jak tapety/fototapety. Jedni chętnie montują takie dekoracje inni się wzbraniają. Ja to mam podejście zupełnie neutralne.

Intro_69

Posty: 6

 
Największym problemem z fototapetą to moim zdaniem jest ten ogromny wybór zdjęć teraz. Można sobie na ścianę wrzucić absolutnie każdy obrazek i trudno się na coś jednego zdecydować...sama szukam aktualnie i mam duży ból głowy.

namok

Posty: 7

 
Sami w domu nie mamy żadnej fototapety ale za to w przedpokoju wisi tapeta i nam się to bardzo dobrze sprawdza. Ściana jest zabezpieczona przed brudem przed jakimiś stłuczeniami zacieraniem się i tak dalej.

mniszek

Posty: 16

 
Każdy ma swój gust i dobiera obrazek na fototapetę pod siebie. Mi się podobają ilustracje przedstawiające ludzi a nie jakieś krajobrazy przykładowo, ale wiem że wiele osób ma odwrotnie.

Klarka34

Posty: 10

 
Teraz te tapety robią bardzo dobre odporne wytrzymałe i jednocześnie efektowne...jak sobie człowiek przypomni jakie tapety klejono w domach te 20 lat temu to jest przepaść w jakości :)

audi80

Posty: 10

 
Nie mam pomysłu gdzie taką dobrą i ładna fototapetę zamówić ale podejrzewam że mają takie rzeczy w sklepach budowlanych tam gdzie i zwykłe tapety, czy nie?

BMGMIREK

Posty: 11