rozdzielenie pokoju

rozdzielenie pokoju

Gdzie można zamówić parawan pięcioczęściowy, żeby mi doszedł cały, bez żadnych wad technicznych? Proszę namiary na dobrych producentów.

Phylu

Posty: 9

 
W biurze mamy parawan, jakby trzeba było jakieś umowy podpisywać, czy porozmawiać w bardziej komfortowej atmosferze ze specjalistą to zawsze się sprawdza.

Zdzichu

Posty: 6

 
Mam trzy parawany, jeden w sypialni, jako przebieralnia, drugi na wannie, a trzeci w salonie wydziela biurko od strefy wypoczynkowej, więc można sobie popracować w komfortowych warunkach.

K_Kasulka

Posty: 19

 
Przede wszystkim parawan jest na maksa mobilny. Jak już wbudujesz konkretny podział nieruchomości to tego nie zmienisz, a przy parawanie masz jednak większą elastyczność.

brzucholl

Posty: 15

 
Myślałem nad wstawieniem ścianki działowej, ale to się na dłuższą metę nie sprawdza. Parawan lepszy, bo daje większą elastyczność w aranżacji, jakby coś ci się znudziło.

labuh

Posty: 14

 
Ścianka, najlepiej składana to chyba najlepszy teraz pomysł na szybki podział przestrzeni użytkowej w nieruchomości, bo przede wszystkim bardzo mało miejsca zajmuje i niedroga inwestycja.

Facio

Posty: 26

 
Masz jeszcze alternatywne zastosowanie parawanów, a mianowicie ukrycie niedoskonałości, np. po remoncie. W taki sposób właśnie brzydki grzejnik zastawiłem. Nikt go nie widzi, wszystko ok wygląda.

hihihot

Posty: 11

 
Przede wszystkim parawan dekoracyjny jest znacznie tańszy od wprowadzania całej ścianki działowej. Porównaj sobie koszty, a efektywność jest i tak praktycznie identyczna.

alus

Posty: 10

 
Zamawiałam parawan dekoracyjny przez https://www.fototap.pl/parawany do sypialni. Stoi za łóżkiem. Podpięłam pod parawan jeszcze oświetlenie ledowe i małe lustro, więc mam taką przebieralnię i ochronę przed promieniami słonecznymi. Stawiam sobie często fotel za parawanem i się ukrywam od otoczenia przy lekturze. Wtedy każdy wie, że nie można mi przeszkadzać. Jak masz małe mieszkanie to dobra sprawa.

fikusik

Posty: 21

 
Mi przy remoncie źle ścianę zrobili i zanim nie naprawiłem to właśnie parawan stał. Teraz się przyzwyczaiłem i fajnie się sprawdza, jak chcesz uzyskać odrobinę prywatności, kiedy w domu dużo się dzieje.

Aweeee

Posty: 20