Portrety olejne

Portrety olejne

Niedługo mam swój ślub. Myślałam o pamiątkach. Co sądzicie o portretach ślubnych, takich ze zdjęcia, czy dobrze wychodzą, gdzie można taki zamówić?

Krakus

Posty: 17

 
My jesteśmy już szczęśliwymi posiadaczami takiego portretu. Moja mama znalazła galerię i zobaczyła, że portrety ślubne ze zdjęć są przepiękne i dobrze byłoby nam taki sprezentować. Świetna niespodzianka:)

Marys56

Posty: 16

 
U mnie też spoko. Jeśli chodzi o portrety ślubne to najlepiej zlecić je panu Zbigniewowi. To mistrz od tych spraw. Mój portret wyszedł mu wspaniale, dlatego polecam. Na stronie macie sporo przykładowych prac.

trapkodobry

Posty: 23

 
Nigdy w życiu nie rzucajcie się na portrety zamówienie z niewiadomego źródła. Do mnie dotarła karykatura, której nie da się powiesić na ścianę. Jeżeli już zamawiać, to w profesjonalnej galerii sztuki.

czesieeek

Posty: 16

 
Też myśleliśmy nad portretem ślubnym. I jak mielibyśmy wybierać to chyba olejny. Widziałam takie w galerii i rzeczywiście robią na człowieku wrażenie. Mam nadzieję, że uda nam się znaleźć profesjonalnego artystę, który zajmuje się wykonywaniem takich portretów.

Dosti

Posty: 19

 
Muszę przyznać, iż sama zainteresowała mnie oferta portretów ze fotografii. Nie wiem czy przypadkiem nie skorzystam. Tylko trzeba wybrać jakieś fajne zdjęcie, żeby potem nie powstydzić się takiego portretu na ścianie:)

Mimotek45

Posty: 18

 
Tutaj macie portrety na zamówienie po prostu porządne, genialne https://www.oprawiamyobrazy.pl/strona/portrety-na-zamowienie. Na stronie można zobaczyć efekt końcowy, albowiem są umieszczone również zdjecia.

Krakus

Posty: 8

 
Jeżeli chodzi akurat o tę galerię sztuki, to ubezpieczają transport obrazów. To idealne rozwiązanie. Poza tym obrazy są zabezpieczona, doskonale opakowane i widać, iż galeria dba o swoich klientów. Mam nadzieję, iż spodobają się wam obrazy tych artystów. U mnie w domu wisi już takich kilka. Jestem z nich dumna i zadowolona z każdej transakcji.

syrena88

Posty: 11

 
Akurat też zamawiałam portret olejny u pana Zbigniewa i popieram, że to wielki mistrz. Wahałam się czy w ogóle zamówić taki portret, lecz dobrze zrobiłam. Wszystkim moim gościom się podoba, a ja jestem z niego dumna. Polecam z całego serca.

21gregorek

Posty: 19

 
Jeśli chce się wypełnić salon obrazami, którąś ze ścian, to polecam obrazy olejne. Efekt powala na kolana. Taki kolaż z obrazów nawet przeróżnych wielkości jest po prostu cudowny.

Kitas

Posty: 12