architekt wnętrz w Warszawie, znacie ?

architekt wnętrz w Warszawie, znacie ?

Fajnie, że znalazłem wasz wątek. Również szukam jakiegoś znawcy tematu. Jeśli orientujecie się w sprawdzonych usługach projektowania wnetrz w Warszawie, dajcie znać. Z góry bardzo dziękuję.

Radziu

Posty: 6

 
A jeśli można spytać o firmę? Mnie też zależy na konkretnym architekcie wnetrz z Warszawy, który w końcu pomógłby wykonać całą górę domu. Mogłabym wtedy wynajmować komuś i w ten sposób zarabiać. Ciekawa jestem, ile taka inwestycja by mnie wyniosła. Trochę funduszy jest, więc może wystarczyłyby na projekt i remont.

propek1

Posty: 14

 
Skontaktuj się z konkretną firmą. Pogadasz, przyjadą i zobaczą. Ocenią, co najlepiej będzie wykonać. Projektowaniem wnętrz zajmują się mega fachowcy z Warszawy, więc na pewno trafisz w idealne ręce :)

Klimer56

Posty: 9

 
Dobrze wiem, co znaczy otwierać biznes. Człowiek liczy wtedy każdą złotówkę. Ale z drugiej strony nie ma to jak od razu przyciągnąć klientów jakimś atrakcyjnym wnętrzem. To też jest bardzo ważne. Jak tylko znajdę telefon do tych moich projektantów wnetrz z Warszawy, dam znać.

maniek

Posty: 8

 
To link do naprawdę sprawdzonej firmy http://prostudio.pl. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do projektu, jaki stworzyli projektanci wnętrz. Nie było łatwo znaleźć kogoś, kto był w Warszawie tak elastyczny wobec mojego dość mocno okrojonego budżetu :D Faktycznie polecam.

Julian

Posty: 18

 
Najbardziej martwi mnie cena. Mam nadzieję, że te usługi nie pochłoną mi całego budżetu przeznaczonego na lokal. Słyszałem, że projektanci wnętrz w Warszawie są jednakże drodzy.

Iwona3

Posty: 10