Sklep z fototapetami

Sklep z fototapetami

Hej, jaką fototapetę kupić do domu żeby z montażem nie było kłopotu i żeby faktycznie długo wytrzymała w dobrej kondycji? Podpowiecie jakiś konkretnych sprzedawców, producentów itd.?

Kitas

Posty: 4

 
Większość zawodowych dekoratorów twierdzi, że fototapeta najlepiej się sprawdzi w mniejszych wnętrzach. Osobiście to potwierdzam. Szczególnie weź pod uwagę pejzaże. Świetnie się prezentują, dają poczucie głębi. Zero tandety ogólnie.

Jacuś3456

Posty: 27

 
Fototapetami zmieniałem kilka razy zupełnie kolor, głębokość ścian w domu i to jeden z najlepszych pomysłów aranżacyjnych teraz. Często mi się nudzi wykończenie, przestawiam meble, kupuję nowe fototapety, sporo oddałem znajomym.

Dyduszek3

Posty: 20

 
Bardzo mi się podoba fototapeta która dostarczyli ze sklepu online na fototap.pl. Wszystko się zgadza jeśli chodzi o sam nadruk i kolory, obrazek wygląda dokładnie tak samo jak na zdjęciu na stronie, nie ma jakiś rozbieżności w odcieniu itd.

Facio

Posty: 10

 
Jak w kuchni, czy łazience chcesz wrzucić fototapetę to dobrze jest zadbać o wodoodporność. Cena fototapety zależy poza tym najczęściej od rozmiaru. Mniejszy to taniej, ale gorzej wygląda, więc te największe jednak proponuję. Świetnie wyglądają.

bobusek

Posty: 20

 
Nie żałuj na fototapetę, bo jakość grafiki zostanie z tobą przez lata. A jak coś się znudzi to demontaż jest banalny. To chyba najważniejsza zaleta tego typu wykończenia.

Michaś

Posty: 8