fototapety 3D

fototapety 3D

Jakie macie najciekawsze pomysły na aranżację nowoczesnych wnętrz? Proszę o dzielenie się praktycznymi wskazówkami.

TomekK

Posty: 6

 
Możesz zastosować w fototapetach również jakąś ścinkę, jeżeli masz nietypową zabudowę. W ten sposób ukryłem pewne niedoskonałości, które wyszły po remoncie i opłaca się w sumie.

Gruamer

Posty: 8

 
Do syna pokoju naprzeciwko okna wziąłem fototapetę z https://www.fototap.pl/fototapety. Wzór jest bardzo intensywny graficznie. Raczej pasuje do nowoczesnych wnętrz. Jak masz aranżację w podobnym stylu to warto się zainteresować ich wzorami, bo niespotykane, mocno przestrzenne. Można stworzyć w mieszkaniu wrażenie głębi artystycznej.

Hymnny4

Posty: 12

 
Najlepiej zamawiać fototapety, jak już skompletujesz wszystkie meble i dodatki. Wtedy łatwiej po prostu dopasować do aranżacji.

Black_Riot

Posty: 13

 
Zapytaj, czy fototapetę można umyć mokrą, czy suchą ścierką. To mega ważne po pewnym czasie.

Gumis

Posty: 15

 
Fototapetami zmieniałem kilka razy zupełnie kolor, głębokość ścian w domu i to jeden z najlepszych pomysłów aranżacyjnych teraz. Często mi się nudzi wykończenie, przestawiam meble, kupuję nowe fototapety, sporo oddałem znajomym.

Laleczka

Posty: 9

 
Głęboka perspektywa zdecydowanie do małego wnętrza. Nieźle wypadają również fototapety czarno – białe. Mega oryginalne. Bardzo mi się podobają.

xacti

Posty: 9

 
Fototapeta, szczególnie większa może delikatnie przytłoczyć, więc na początek zalecam coś mniejszego przetestować, a później ewentualnie uzupełnić.

czarlii

Posty: 8

 
Przemyśl jeszcze panel szklany do fototapety. Znacznie fajniej wtedy wygląda, ewentualnie laminowanie, jeżeli masz zamiar wstawić do wnętrz, gdzie będzie jakiś kontakt z wodą.

Marioleczka

Posty: 6