Nowoczesne krzesła designerskie, sklep online ?

Nowoczesne krzesła designerskie, sklep online ?

Dzień dobry, czekam na wasze propozycje sklepów i opinie o płytach betonowych. Sprawę mam dość pilną, dziękuję.

pioner

Posty: 11

 
Ja też właśnie myślałem o położeniu płyt betonowych na posadzkę zamiast gresu. Dużo czytam na ten temat i tu też dziękuję za podpowiedzi w temacie, chyba już klamka zapadła. W sklepie polecanym przez was jest duży wybór, więc nie będzie problemu :)

sesef

Posty: 24

 
Potrzebujecie oryginalnego loft systemu z mega trójwymiarowymi panelami na ściany lub sufit, polecam sklep działający pod tym względem z niesamowitym rozmachem http://www.popstyl.pl/pl/c/Loft-System/70. Jeden z lepszych sklepów jeżeli chodzi o zakres oferty.

Justynka45

Posty: 27

 
Niezwykle przepiękne mają meble, trzeba przyznać. Jak ktoś poszukuje nowoczesnych krzeseł designerskich, to tutaj znajdzie bardzo szeroką ofertę. Ja tu też kupowałam, towar zgodny z opisem, wygodne, wszystko ok.

Lomartek67

Posty: 12

 
Mam płyty betonowe położone w salonie. Surowy wygląd, niemniej jednak taki właśnie lubię i zawsze sobie ceniłam. Akurat jestem klientką tego sklepu, albo bardziej mój mąż :) wobec tego szczerze polecam tam właśnie nabycie. Nie było żadnych problemów przy dostawie, przesyłce, a jeśli chodzi o jakość to mąż mówi, iż jest niesłychanie dobra.

hyzio

Posty: 16

 
Wiadoma sprawa, że wykończenie wnętrz potrafi spędzać sen z powiek. Z własnego doświadczenia polecam sztukaterię NMC i Orac. Pierwsza klasa. Wszystko ok.

Ciszewe2

Posty: 20

 
Niezwykle fajne te panele 3d, sklep proponuje tu moc rozwiązań :) Mnie najniezwyklej podobają się te w oryginalnym kolorze i fajnie wyglądałyby w salonie. Potrzebny mi tylko jakiś konkretny pomysł jak to dokładnie urządzić i działam. Niezwykle spoko materiał, jeśli chodzi o wykończenia.

angola2

Posty: 15

 
Napiszę odnośnie betonu architektonicznego, bo sam kładłem u siebie ręcznie i wcale nie jest to żadna trudność. Trzeba oczywiście zasięgnąć nieco informacji wcześniej, żeby wiedzieć z czym to w ogóle jeść, ale ogólnie dla obeznanych w fachu nie ma trudności. Jestem dumny, że zrobiłem to sam, poza tym sam materiał bardzo sobie chwalę.

kombo87

Posty: 12

 
Niesłychanie dziękuję za pomoc. Akurat w moim przypadku to żona uparła się na kolejny remont, a loft system przypadł jej ogromnie do gustu. Jeszcze raz dzięki za propozycję sklepu.

André22

Posty: 20