FOTOTAPETY MŁODZIEŻOWE

FOTOTAPETY MŁODZIEŻOWE

Jaką fototapetę kupić do domu? Chodzi mi o materiał, z tego co się orientuję to większość osób poleca te flizelinowe. Gdzie mają duży wybór grafik?

Eksperttt45

Posty: 4

 
Wszystko rozbija się o gusta i guściki. Jednemu spodoba się fototapeta z lwem na safari, innemu widok Krakowskiego rynku...I każdy będzie miał rację.

olidaks

Posty: 12

 
Fototapeta inaczej może wyglądać gdzieś w sklepie internetowym na zdjęciu a inaczej na żywo. Zresztą ze wszystkim tak jest. Ja z ubraniami to parę razy tak miałam że spodnie wyglądały inaczej online a inaczej jak już je rozpakowałam w domu :)

Ananasek

Posty: 21

 
Wiesz co, ja zamawiałem fototapetę do salonu na stronie fototap.pl i wygląda bardzo dobrze. Wiadomo że co innego efekt na zdjęciu na stronie, a co innego tapeta na ścianie. U nas muszę przyznać że wyszło to bardzo dobrze, dobrze trafiliśmy z dopasowaniem obrazka do naszego wystroju.

alus

Posty: 10

 
Najgorsze co można zrobić moim zdaniem to sobie wstawić ciemną fototapetę do domu. Nie ma sensu dodatkowo zaciemniać wnetrza i tak w Polsce ciągle tylko zimno i pada więc tego naturalnego światła wcale nie mamy zbyt wiele w ciągu roku.

Marti

Posty: 6

 
Plusem fototapet jest na pewno cena, nie trzeba się wcale jakoś specjalnie na taką dekorację wykosztować, a myślę, że efekt przerośnie wydatki.

seniorit5

Posty: 10

 
Jakie w ogole są ceny za fototapety? Pewnie dużo zalezy od samego materiału...ale tak mniej więcej ile trzeba wydać za przyzwoitej jakości fototapetę do dużego pokoju?

miko_poz

Posty: 8