Naklejki na ścianę - dobry sklep ??

Naklejki na ścianę - dobry sklep ??

Cześć. Jestem ciekaw Waszego zdania na temat naklejek ściennych? Moja żona się na nie uparła :)

bobusek

Posty: 20

 
Własne naklejki na ścianę nabyliśmy za zaledwie 15 pln od sztuki, choć były to dość niewielkie elementy. Mimo wszystko samodzielnie nie namalowalibyśmy przecież tak precyzyjnych wzorów.

Klarka45

Posty: 14

 
Naklejki ścienne mają to do siebie, że są samoprzylepne. Z tej uwagi nie musicie martwić się o to, w jaki sposób je przykleicie do ściany. Łatwa i szybka sprawa.

Dzidzia

Posty: 32

 
Wybierałam już raz naklejki na ścianę do pokoju dziecka, ale to było zdecydowanie prostsze niż wybór naklejek do salonu. Wydaje mi się, że dziecku wybrałam po prostu ulubionego bohatera i było po sprawie :)

lejdee

Posty: 11

 
Kilkukrotnie kupowałem już naklejki na ścianę i praktycznie nigdy się na nich nie zawiodłem. Przyznam, iż trzeba nabrać trochę wprawy przy ich naklejaniu, bo inaczej może wyjść krzywo :)

Jacuś3456

Posty: 27

 
Wybierając naklejki ścienne polecam Wam z odpowiednią troską podejść do ich rozmiaru. Popełniłem ten błąd, że wybrałem wzór, który były zbyt małe i są widoczne wyłącznie z niewielkiej odległości. Nie tworzy to zbyt dobrego efektu w salonie o naprawdę sporej powierzchni.

sethe

Posty: 29

 
Gdy moje dziecko było młodsze regularnie kupowałam naklejki ścienne w tym sklepie: http://www.naklejkolandia.pl. Malowaliśmy pokój i zawsze stosowaliśmy nowe naklejki.

Duzyyy45

Posty: 26

 
Łatwo nie było wybrać mi naklejki na ścianę. Na zdecydowany plus wypada niezwykle szeroki wybór, z którymi możecie mieć do czynienia w sklepach. Ja zamawiam od razu kilka naklejek, aby było taniej z wysyłką.

Warszawiak

Posty: 18

 
Bezproblemowo domyślić się, że szablony malarskie są zarezerwowane dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników. Trzeba włożyć troszkę więcej pracy w to, aby wyglądały one efektownie na ścianie. Osobiście polecam takie szablony. Nie zawiedziecie się.

Gumis

Posty: 15

 
Rzeczywiście każdy winien zbadać, co mają mu do zaoferowania szablony malarskie. W mojej skromnej opinii są lepsze od naklejek, gdyż można je wykorzystać dowolną ilość razy. Mąż czyni cuda w związku z tym, że obiekty powstałe dzięki szablom mogą by wielokolorowe. Nasz salon jest piękniejszy.

szpiczek45

Posty: 12