Ile kosztują tralki z drewna ??

Ile kosztują tralki z drewna ??

Cześć. Czy zdecydowaliście się na to, aby balustradę z podłogą łączyły u was tralki drewniane? Ciekawi mnie to :)

Intro_69

Posty: 18

 
Mój znajomy wykorzystywał niedawno poręcze drewniane do schodów. Przyznam Wam szczerze, iż bardzo mi się spodobały i również rozważam nabycie takiego produktu.

Mogę zaprezentować Wam zdjęcia, w jaki sposób prezentują się takie poręcze już po montażu :)

Wacław

Posty: 15

 
Moja rodzina niedawno długo głowiła się nad tym, jakie poręcze drewniane powinna wybrać. Wskazałem im firmę, która swoją ofertę prezentuje pod tym adresem: http://www.tralkidrewniane.pl. Nie rozczarowali się.

noman1

Posty: 19

 
Dłuższego zastanowienia wymaga sytuacja, w której chcemy powierzyć komuś wykonanie balustrady drewnianej. Do tego celu niewątpliwie warto zatrudnić doświadczoną firmę, która cieszy się wieloma rekomendacjami wydanymi przez zadowolonych klientów. Pomyślcie o tym przed podjęciem ostatecznej decyzji :)

Zdrówko87

Posty: 20

 
Ciekawiło mnie to, co może mieć dla mnie do zaoferowania producent tralek. Byłem bardzo usatysfakcjonowany, że mogę dokonać wyboru tralek wykonanych według projektu, który będzie spełniał moje indywidualne wymagania.

Mogę dać namiary na dobrego producenta.

duduś33

Posty: 14

 
Zupełnie nie wiedziałam do niedawna, z jakim kosztem mogą wiązać się balustrady drewniane. Na szczęście znajoma skontaktowała mnie z przedstawicielem jednej z firm, które działają w okolicy. Odwiedził mnie i wycenił wszystko według cennika firmy. To naprawdę idealny pomysł, bo rozwiałam mnóstwo wątpliwości.

Wacław

Posty: 17

 
Udało mi się samodzielnie zamontować tralki z drewna. Stosowałem ich 6-7 na metr bieżący na równym podłożu, a na schodach po jednej tralce na każdy stopień.

ZaNK3R

Posty: 20