siatki ochronne dla domu, gdzie kupić ?

siatki ochronne dla domu, gdzie kupić ?

Witam serdecznie :) Mam pytanie o siatki na balkony. Muszę pozbyć się intruzów gołębi. Czy to skuteczny sposób, czy nie niszczy się od deszczu, słońca itp.? Jak coś, możecie polecić jakiś sprawdzony sklep. Dziękuję.

czesławek

Posty: 6

 
Będę musiał sięgnąć z takiej siatki dla domu. Stosownie potrzebuję jej do zabezpieczenia regałów w piwnicy, czy się sprawdzi, czy szukać czegoś innego.

masazzer4

Posty: 15

 
Tutaj macie link do strony wiodącego producenta ochronnych siatek na schody https://bagan.pl/siatkiochronne-dladomu/siatkinaschody. To naprawdę sprawdzona oferta. Sam te siatki montowałem u siebie i służą, jak należy.

kdeel32

Posty: 22

 
Super ekstra są te siatki ochronne dla domu :) Można wykonać z nich każde zabezpieczenie i mieć pewność, że naprawdę zapewniają fachową ochronę. Na balkonie sprawdzają się wyśmienicie.

Qrgulll

Posty: 18

 
Wszystkim zainteresowanym polecam te siatki na balkon, bo są rzeczywiście sprawdzonym rozwiązaniem. Mam już takie i służą świetnie. Jestem zadowolona, bo w końcu jest czysto, ale też pranie mi nie zwiewa :) Poza tym, jak wnuki przyjadą, to mogą bezpiecznie bawić się na balkonie.

POGROMCA_KELT

Posty: 17

 
To chyba takie same siatki na balkony? Będę musiała na wiosnę już coś zrobić, bo gołębie nie dają spokoju. W tym roku musiałam przez cały czas wyrzucać te ich patyczki na gniazdo. Po prostu upodobały sobie mój balkon, bo sąsiadka problemu takiego nie ma :(

NanoPIK

Posty: 11

 
Z dzieciakami to sama prawda, dlatego my też już planujemy zakup siatek zabezpieczających dla dzieci, a dokładnie chyba w pierwszej kolejności zabezpieczymy basen. Dalej będzie trzeba wykonać ogrodzenie placu zabaw, żeby było jeszcze bezpieczniej :)

czarte00

Posty: 11

 
Masz tu wolną rękę, bo akurat jeśli chodzi o siatki na schody to mają chyba jakieś standardowe wielkości oczek, ale może się mylę. Sprawdź dokładnie w ofercie. Małe oczko ładniej chyba wygląda :)

labuh

Posty: 17

 
Super ekstra są te siatki ochronne dla domu :) Można wykonać z nich każde zabezpieczenie i mieć pewność, że naprawdę gwarantują profesjonalną ochronę. Na balkonie sprawdzają się doskonale.

nantusia

Posty: 15

 
To skorzystam, albowiem sama mam podobny kłopot w domu z dwójką niesfornych bliźniaków. Na bank zdecyduję się na siatki na łóżeczko, no na nieszczęście moje dzieci mają mnóstwo pomysłów na to, jak się z nich wydostać i co gorsza te pomysły są coraz niezwyklej niebezpieczne. Jeżeli chodzi o montaż, to chyba da się to zrobić samemu :)

Annaaa12

Posty: 12