Poszukuję zegar z ramką, jaka strona ?

Poszukuję zegar z ramką, jaka strona ?

Witajcie Kochane :*

Mojej siostrze urodził się synek tydzień temu. Tomeczek jest ogromny i zdrowy, zatem siostra szybko chce zrobić chrzciny, A ja jestem matką chrzestną. Pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło i nie wiem co nabyć oprócz medalika, który chyba się kupuje zawsze.

Doradźcie laseczki :(

André22

Posty: 20

 
Jak ja ostatnio się zastanawiałam co kupić co stwierdziłam, że najlepiej zrobić jakieś fajne foto i wrzucić w ramkę, bowiem to zawsze taki przyjemny prezent i powoduje, że się robi więź między ludźmi.

Gorąco polecam takie rozwiązanie ;-)

Pyszności2

Posty: 33

 
Tak sa serio to ja bym nabyła ramkę do zdjęć, ostatni prezent na wesele jaki siorka odemnie dostała to właśnie ramka. Dziś ona mat ę ramkę w salonie. Wsadziła tam fotografie córeczki i synka, jak się w kojcu bawią grzechotką. Totalna słodycz xD Pamiętam że jak zakupisz to żeby pasowało do pokoju, bo inaczej to tak troszkę lipa.

Pozdrawiam :**

reavan

Posty: 25

 
Jak ja ostatnio się zastanawiałam co nabyć co stwierdziłam, że najlepiej zrobić jakieś fajne foto i wrzucić w ramkę, bowiem to zawsze taki przyjemny prezent i wywołuje, że się robi więź między ludźmi.

Gorąco polecam takie rozwiązanie ;-)

Kuniarz

Posty: 20

 
Ostatnio miałam ten sam problem i w sumie nie wiem co Ci doradzić. Ja zakupiłam ramkę na zdjęcia, bo moja znajoma kocha robić fotografie swojemu dziecku więc tak, żeby miała gdzie je wsadzać to właśnie ramka, A tobie co tu poradzić... może kup to samo, drogo nie jest A jest to prezent na lata i pewnie większa część osob przypadnie do gustu.

Kwatuszek

Posty: 30

 
Ja mężowi zakupiłam do biura ramkę http://multiframe.eu/37-inne takie wspaniałe drzewko na naszą drugą rocznicę wesela. On jest architektem A spodobało mu się wykonanie i to jak to ramka wygląda więc jestem szczęśliwy. To taki prezent, żeby i w pracy o mnie myślał <3

Specjalista

Posty: 34

 
Moja firma niedawno, na swoje 3cie urodziny miała upominek dla pracownika w postaci takiej ładnej ramki dla zdjęcia, czarna rama taka zdobiona z kwiatami. Szef powiedział, iż się nie obrazi jak nie wstawimy tak zdjęcia firmowego :P to była taka fajna, zgrabna ramka, iż szło to położyć i powiesić, więc może takie coś?

Dzidzia

Posty: 32

 
A myślałeś o takim zegarze ze zdjęciami? Ostatnio przeglądałem taką fajną stronę, gdzie można paczkomat wybrać i kuriera. Ja ogólnie rzadko jestem w domu więc poczta polska odpada :P paczkomaty rządzą. Tutaj jest ten sklep http://multiframe.eu/35-multiramki ja brałem taką ramkę za 299złotych, ale jak nie masz tyle zdjęć co ja (chyba z 500) to możesz wybrać mniejszą i też będzie fajnie wyglądac i wyjdzie taniej.

yarpen2

Posty: 29

 
A ja wiem co zakupić, ale nie powiem :P Nie no nie będę zołza xD kup ramkę na fotografie! Ja zakupiłam mamie na urodziny ramkę taką http://multiframe.eu/inne/67-zegar-z-ramkami-na-6-zdjec.html i wsadziłam tam fotografie mamy i taty jak byli w moim wieku. Prezent się niesłychanie spodobał i nie poszedł do szafy A ładnie stoi na kredensie. Porównywałam cenę tego drzewka w innym sklepie, ale tu wychodzi taniej.

Pozdrawiam :*

drillmod

Posty: 27