Strona główna > Aktywny wypoczynek > Ćwiczenia > gdzie kupić sprzęt do ćwiczeń

gdzie kupić sprzęt do ćwiczeń

gdzie kupić sprzęt do ćwiczeń

W sieci pojawiają się filmy z treningów więc będzie się można z nich ciekawych rzeczy dowiedzieć i podpatrzeć jaki oni mają sprzęt. Tylko zastanawiam się czy faktycznie to będzie dobra opcja, żeby się tym kierować i szukać dla siebie sprzętu czy raczej będzie to jakaś forma reklamy i trzeba będzie ostrożnie do tego podchodzić?

Ekurygo

Posty: 1

 
Jak zobaczysz na czym trenują osoby, które w sieci wrzucają swoje treningi to może być dobry kierunek, żeby się dowiedzieć nieco więcej na temat tego jaki sprzęt obecnie jest popularny i możliwe, że dzięki temu wybór odpowiedniej propozycji stanie się nieco łatwiejszy więc to warto mieć na uwadze.

Grabow12

Posty: 13

 
Ja już kilka razy widziałem na różnych profilach między innymi u Dawida Olszewskiego, że pojawia się sporo sprzętu od K-Sport K-sport.com.pl więc to może właściwy producent jeśli ktoś chce stawiać na sprzęty treningowe. Skoro znani go stosują to chyba na jakość można liczyć.

alibaba

Posty: 3

 
Szukaj kogoś kto zna się na sprzęcie i będzie w stanie coś pod tym kątem podpowiedzieć. Ewentualnie można także brać pod uwagę to co wrzucają w sieci trenujący, to będzie też wskazówka co oni wybierają i możliwe, że łatwiej będzie coś sensownego wybrać dla siebie i mieć dobry sprzęt.

Black_Riot

Posty: 2

 
Jak to wygląda jeśli chodzi o sprzęt dowiesz się z sieci, na pewno też wskazówką może być to na czym inni trenują również te osoby, które mają profile o treningu i chętnie dzielą się swoim doświadczeniem w temacie to od nich się dowiesz co jest popularne, można także podejrzeć w sieci na jakim sprzęcie takie osoby trenują.

bartek33

Posty: 14

 
Jest sporo takich możliwości jeśli chodzi o sprzęty treningowe na rynku, w tym polscy producenci, którzy wydaje mi się, że także chętnie są promowani przez polskich fit celebrytów, którzy swoje filmiki do sieci wrzucają i prezentują trening. Można z tych filmów też dowiedzieć się jakie sprzęty są popularne obecnie.

MisiekKce

Posty: 8

 
Zaglądaj na profile na IG czy YT gdzie pojawiają się filmy od trenujących i może to będzie jakaś wskazówka, żeby zobaczyć jaki mają sprzęt i możliwe, że też dzięki temu łatwiej będzie wybrać dla siebie dobre propozycje i sprzęt, który będzie odpowiadał oczekiwaniom i potrzebom danej osoby, która będzie go kupować.

Kerty67

Posty: 25

 
Oferta sprzętów jest bogata, ale ja bym brał na Twoim miejscu pod uwagę to jakie sprzęty są promowane przez osoby, które trenują na co dzień i faktycznie mają na tym polu jakieś doświadczenie i też będą w stanie wskazać jaki sprzęt może być odpowiedni dla danej osoby.

TomekK

Posty: 4

 
Staraj się zaglądać do sieci, by w ogóle zobaczyć z jakimi sprzętami obecnie można się spotkać. Możliwe, że dzięki temu łatwiej będzie wybrać coś sensownego. Można także zwrócić uwagę na to na czym trenują te osoby, które swoje treningi wrzucają do sieci i promują takie propozycje.

Kamil87rak1

Posty: 17

 
Można brać pod uwagę to z jakim sprzętem trenują te osoby, które na co dzień zajmują się fitnessem. To będzie niezła wskazówka, dzięki której się więcej dowiesz na ten temat a jednocześnie może być to również wskazówka co jest popularne, jacy producenci na rynku mają silną pozycję i co są w stanie zaoferować.

beata77

Posty: 14