Strona główna > Firmy > Budowa mieszkań > gdzie kupić drzwi

gdzie kupić drzwi

gdzie kupić drzwi

Słyszałem dużo dobrego o drzwiach dębowych, ale czy faktycznie charakteryzują się tak sporymi zaletami, czy może ludzie trochę przesadzają? Dajcie znać, jak to u was wygląda.

TomekK

Posty: 2

 
Ten producent akurat ma sporo opinii pozytywnych na Allegro. Przed chwilą sprawdzałam, więc jestem bardziej zainteresowana.

transerwis

Posty: 13

 
Dębowe drzwi masz właściwie na całe życie, przechodzi na kolejne pokolenia i pasuje uniwersalnie do każdej aranżacji, więc nawet nie musisz wymieniać tak naprawdę później. Sporo problemów aranżacyjnych odpada, dzięki temu.

aleksis

Posty: 17

 
W drzwiach to do oceny antywłamaniowe właściwości i współczynnik przenikalności cieplnej. Bez tego, ani rusz z dobrym zakupem.

Fanatyk

Posty: 5

 
Możesz zamówić z przeszkleniem drzwi dębowe, żeby sobie udoskonalić aranżację, ogarnąć bardziej nowoczesny klimat, bo to też da się zrobić.

Bankowy

Posty: 4

 
Drzwi montuj od zewnątrz, rozumiesz? Żeby sobie oszczędzić metraż. Ci, co do wewnątrz drzwi otwierają to tracą niepotrzebnie przestrzeń. Dla mnie to nigdy nie miało większego sensu.

Klakier

Posty: 26

 
Wiadomo, że od producenta zawsze lepiej wziąć, a oni widzę mają sporo potwierdzonych komentarzy na Allegro, a nie tylko chyba drzwi można wziąć, tylko coś więcej dopasowanego do aranżacji.

angola2

Posty: 16

 
Spójność drzwi wewnętrznych i zewnętrznych raczej niekoniecznie, chociaż oczywiście wielu dekoratorów się nie zgodzi :)

Klasowe34

Posty: 12

 
Dębowe to dość ciche drzwi uważam, a do tego z możliwościami samodzielnej regeneracji, więc tym bardziej na plus.

basiulka45

Posty: 4

 
Masz dobry przegląd aukcji producenta drzwi dębowych https://allegro.pl/uzytkownik/meblezdrewna_net?bmatch=cl-e2101-d3794-c3683-uni-1-4-0616. Ogólnie i zewnętrzne i wewnętrzne modele. Czy warto zapłacić? Moim zdaniem tak, bo nawet wchodzą w standardzie właściwości antywłamaniowe, doskonała termoizolacja, drzwi bardzo ciche, no i wzorniczo interesujące. Dostajesz normalnie potwierdzenie certyfikatu przenikalności cieplnej, jeden z najlepszych na rynku, jak nie najlepszy. Do oceny ogólnie. Zostawiam poglądowo bardziej.

Sarenka

Posty: 12