Strona główna > Firmy > Biznes i Ekonomia > poradniki o kawie, portal lifestylowy

poradniki o kawie, portal lifestylowy

poradniki o kawie, portal lifestylowy

Będą mi konieczne poradniki o fitnessie. Chcę dokonać w swoim życiu paru zasadniczych zmian. Coś polecacie?

Miki

Posty: 3

 
Korzystam z tego portalu lifestylowego http://citymag.pl/sylwester-w-trojmiescie/. Szczerze mogę powiedzieć, że wyróżnia się wartościowymi poradami w wielu kategoriach również moto. Może znajdziesz tam pomoc ;)

LKC00

Posty: 21

 
No co ty. W Internecie masz bardzo dużo ciekawych artykułów o zdrowiu itd. Nawet na jednym z serwisów, które regularnie czytam, bo interesują mnie poradniki o kawie, jest dużo ciekawych porad o zdrowiu. Właśnie tam znalazłam też propozycję codziennych ćwiczeń na prosty kręgosłup i bóle pleców spowodowane siedzącą pracą.

Marioleczka

Posty: 13

 
O bardzo dziękuję. W sumie może trochę się spieszę z tym planowaniem wakacji, ale wolę wcześniej niż na ostatnią chwilę. No i mam obawy co do zagranicznego urlopu. Uważam, że synuś jest jeszcze za mały. Co sądzicie? Na pewno skorzystam z pomocy i sprawdzę te porady oraz poradniki o modzie :)

k124l

Posty: 14

 
Nie piję kawy :( Możesz pomóc, jeśli znasz dobre poradniki o podróżach ewentualnie o modzie. To tematyka, którą mogę chłonąć tonami. Nigdy nie jest dość. Też pozdrawiam :)

mazi1991

Posty: 28

 
Widzę, iż wszyscy szukają porad w Internecie :) Nie jestem jedyna ;) Zapoznam się z artykułami na portalu lifestylowym i dam znać, czy pomogły mi w ramach moich olbrzymich dylematów ;)

Mimotek45

Posty: 18

 
Poradniki o fitnessie według mnie najlepiej kupić w księgarni. Masz wtedy pewność, że to fachowa lektura. Chyba, że ktoś poleca konkretny portal, na którym nie piszą bzdur, a gwarantują profesjonalną pomoc. Rozejrzę się i odezwę. Na tę chwilę nie mogę ci niczego zaproponować :)

bruklin187

Posty: 8

 
Mnie też przydałoby się poczytać fajne artykuły o podróżach. Lato tuż tuż ;) Normalnie planuję wiele wcześniej wszelkie tego typu wyjazdy, głównie iż najmłodszy podróżnik ma dopiero trzy latka i jest zwłaszcza wymagający ;)

namok 

Posty: 6