Strona główna > Firmy > Biznes i Ekonomia > poradniki o marketingu, poszukuję!

poradniki o marketingu, poszukuję!

poradniki o marketingu, poszukuję!

Potrzebna mi wiedza na temat prowadzenia firmy. Jeżeli macie namiary na jakieś rzetelne artykuły o marketingu, dajcie znać.

Winect56

Posty: 5

 
Widzę, że polecacie wiele fajnych portali. Jak tylko znajdę czas, sprawdzę wszystkie. Mam nadzieję, że uda mi się w końcu odnaleźć coś rzeczywiście ekstra, gdzie poczytam o wszystkim i nie będzie to przysłowiowe mydło i powidło. Najbardziej interesują mnie poradniki o technologii.

NaMber

Posty: 25

 
Mam podobny problem. Jak na razie nie stać mnie na żadnych doradców itd. Może dzięki poradom uda mi się coś konkretnego wybrać dla swojej firmy. Uważam, że dla chcącego nie ma nic trudnego i dlatego szukam rzetelnych poradników o marketingu. Może dzięki odbiję się od dna :D

Kiziak

Posty: 22

 
Sprawdź sobie artykuły o finansach na tej stronie http://citymag.pl/jak-dobrac-kabine-prysznicowa/. Bardzo ciekawy portal poradnikowy, na którym znalazłem sporo rzetelnych informacji, które mi się przydały. Polecam.

sebuśś4

Posty: 19

 
Wiek nie jest jedyną motywacją do tego, aby dbać o zdrowie. Jak zrobisz to zbyt późno, może być kiepsko :) A poważnie, lubię motywować się do starania dobrymi artykułami na portalu lifestylowym.

Rysiek_99

Posty: 32

 
No i widzę, że mamy podobny problem. Podpinam się pod temat dobrego portalu lifestylowego i czekam na wasz odzew w sprawie. Mam nadzieję, że szybko podeślecie tu własne propozycje.

gregcie@

Posty: 15

 
Według mnie trzeba poznać od podszewki taki serwis, żeby mu zaufać. Zwykle, gdy trafiam na nowy portal lifestylowy, czytam to, co interesuje mnie najbardziej. Później przechodzę do innych kategorii i już wiem, czy się nadaje na dłuższe posiedzenia :D Na sporo z takich piszą eksperci w danych dziedzinach i tylko z takich korzystam na stałe.

Szkolić23

Posty: 20

 
Na którym? Pisz, bowiem mnie też wzięło na zdrowy tryb życia. Dzięki temu, iż udało mi się schudnąć 5 kg, zaczęłam wierzyć w siebie i w to, co kiedyś było dla mnie wręcz niemożliwe. Lubię czytać artykuły o domu, o zdrowiu i ćwiczeniach.

jesika

Posty: 17