piłkochwyty na hale, dobry sklep?

piłkochwyty na hale, dobry sklep?

Szukam sklepów z siatkami zabezpieczającymi. Mam na uwadze już kilka, ale może tutaj dacie znać o jakimś producencie?

alus

Posty: 6

 
Jeśli szukacie czegoś naprawdę trwałego, a właśnie takie powinny być siatki zabezpieczające, to polecam ten sklep siatki-sportowe.pl. Od dawna na rynku, zresztą też naszego polskiego producenta. Można zdecydować się tutaj na zakup, bo cen nie mają wygórowanych. Osobiście jestem zadowolony, dlatego polecam.

namok

Posty: 15

 
Bezpieczeństwo najważniejsze. Jeżeli obiekt sportowy jest użytkowany wielokrotnie, to z całą pewnością przydadzą się podwójne zabezpieczenia. Piłkochwyty zewnętrzne to bardzo dobre rozwiązanie. U nas sprawdza się znakomicie, jest chwalone przez młodych sportowców. W dużej mierze chroni mienie poza boiskiem oraz różne osoby w pobliżu.

miasto13

Posty: 18

 
Spytaj, a możesz też zamówić siatki sznurkowe na hale wraz z montażem. Z własnego doświadczenia wiem, iż lepiej jak takimi fachowymi rzeczami zajmie się ktoś doświadczony. Masz wtedy pewność, iż zostanie zrobione na tip top.

luzert

Posty: 14

 
Dzisiaj również stawiamy na innowacyjne wyposażenie hali sportowej i już niedługo będziemy mogli pochwalić się i zaprosić na rozgrywki :) Wybraliśmy po długim namyśle siatki polipropylenowe, bo właśnie o nich są najlepsze opinie. Są przede wszystkim skuteczne i trwałe, a na takim rozwiązaniu nam zależało.

Dziadek

Posty: 30

 
Możesz zdecydować się na polipropylen. Na naszych piłkochwytach na hale mamy właśnie takie siatki i niezwykle dobrze znoszą intensywną eksploatację :) Polecam nabyć siatki o grubszym splocie. Wielkość oczka naturalnie dopasować pod konkretną dyscyplinę i wielkość piłek.

WielkiBO

Posty: 13

 
Z montażem siatek zabezpieczających trudno poradzić sobie, gdy mają one stanowić wysokie ogrodzenie boiska. Wtedy potrzebny jest sprzęt do pracy na wysokościach. Zresztą jeśli chodzi o ogrodzenia, to bym nie ryzykował. Specjaliści mają wiedzę na ich temat, praktykę. Uważam, iż lepiej zlecić to im. Ja tak zrobiłem i jestem zaspokojony.

piehoot

Posty: 23