Strona główna > Firmy > Biznes i Ekonomia > wycena przedsiębiorstwa, szukam

wycena przedsiębiorstwa, szukam

wycena przedsiębiorstwa, szukam

Na jakiej zasadzie polega biuro aktuarialne? Prowadzę z koleżanką mały biznes. Niestety ona już nie chce się nim zajmować. Chciałabym wycenić naszą firmę i ją spłacić, tylko nie wiem, do kogo mam się zgłosić, aby usługa była wykonana poprawnie.

deberty56

Posty: 6

 
Wycena firmy musi być wykonana przez licencjonowanych aktuariuszy, dlatego polecam Ci tę stronę inetentową https://attuario.pl. Tam znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat tego biura aktuarialnego. Sprawdź, czy chcesz z nimi współpracować. Mi bardzo pomogli.

ym-9090

Posty: 13

 
Wycena przedsiębiorstwa może bardzo Ci się przydać. Ja również podejmowałem się takich kroków, dlatego że moją firmę zlikwidowałem i postanowiłem ją sprzedać. Korzystałam z usług firmy z internetu.

Sarenka

Posty: 5

 
Rezerwy na naprawy gwarancyjne wykonuje biuro aktuarialne. Warto się do nich zgłosić, aby poznać wszystkie szczegóły.

Lalka

Posty: 12

 
Wycena przedsiębiorstwa powinna być wykonywana przez doświadczonych i licencjonowanych aktuariuszy, dlatego warto odezwać się do porządnego biura aktuarialno-finansowego.

22elzo

Posty: 21

 
Wycena aktuarialna jest niezmiernie przydatna w zarządzaniu firmą, zatem jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości finansowe, to warto się do nich zgłosić. Warto się zgłosić przez internet.

hyzio

Posty: 14

 
Wycena aktuarialna z reguły wykonywana jest z powodu ubezpieczenia, upadłości, zakupu-sprzedaży udziałów itp. Z takich usług możesz korzystać, ale musisz wybierać doświadczone firmy.

Gruby_56

Posty: 7

 
Biuro aktuarialne z reguły pomaga przedsiębiorstwom wycenić im firmę, a zarówno przeanalizować różne plany inwestycyjne. Warto się z nimi kontaktować, bowiem mogą ocenić ryzyko i zysk.

Babeczka

Posty: 12

 
Biuro aktuarialne może pomóc nam w wielu kwestiach związanych z naszą działalnością. Jeśli potrzebujesz jakiejś pomocy, możesz się do nich zgłosić. Z pewnością otrzymasz fachową pomoc.

namok

Posty: 5

 
Wycena aktuarialna jest troszkę skomplikowana, dlatego oddać to profesjonalistą. Ja nigdy nie podjąłbym się takich zleceń. Jak wyceniać swoją firmę, to zgłosiłem się do biura aktuarialnego-finansowego.

Wraczki333

Posty: 25