Strona główna > Firmy > Biznes i Ekonomia > poradniki o marketingu, portal lifestylowy

poradniki o marketingu, portal lifestylowy

poradniki o marketingu, portal lifestylowy

Które artykuły o marketingu polecacie początkującemu przedsiębiorcy? :D Może jakaś fajna stronka, blog?

daron64

Posty: 5

 
Wyborne poradniki o technologii http://citymag.pl/objawy-przyczyny-i-leczenie-egzemy/. Rzetelne wpisy. Zawsze można coś ciekawego odszukać. Podoba mi się, że piszą o mnóstwo dziedzinach. Szczerze polecam.

21gregorek

Posty: 17

 
Ja raczej też nie mam problemów ze znalezieniem pomocy w Internecie. Teraz jest dostępnych naprawdę wiele profesjonalnych poradników o finansach zupełnie za darmo. Ale to prawda, że trzeba mieć tę umiejętność poszukiwania. W tej dziedzinie jestem dobry, więc może dlatego zawsze mam tyle szczęścia.

Klarka

Posty: 25

 
Najchętniej czytam artykuły o domu. To właśnie one pozwalają mi na zmiany. Najbardziej lubię wpisy o tym, jak zmienić aranżację mieszkania bez konieczności wydawania fortuny :D Jest tego trochę, dlatego mam w czym przebierać :) Poza tym czytam dużo o ludziach. Ich historiach życiowych takich, które mnie samą motywują do działania.

Mikuśio

Posty: 16

 
To prawda, że wszelkie poradniki o zdrowiu trzeba traktować z pewnym dystansem, szczególnie gdy dotyczą chorób i dolegliwości. Na pewno można korzystać z przepisów na zdrowe obiady itd. Kiedy zaczynałam zdrowy tryb życia, takie właśnie blogowe porady były moim jedynym wsparciem.

rolniki

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o sprawy firmy, to może jakiś profesjonalny doradca? Niekiedy trzeba zasięgnąć dokładniejszej porady niż tylko czytanie artykułów o finansach. Poszperam, poszukam i podeślę jakieś poradniki. Może da ci się samemu, jak nie poszukaj pomocy. Choćby na jakiś czas, póki firma nie stanie na nogi.

Anno Domini

Posty: 23