Strona główna > Firmy > Biznes i Ekonomia > siatka na kontener, tani sklep ?

siatka na kontener, tani sklep ?

siatka na kontener, tani sklep ?

Jakie siatki do kontenerów będą najmniej ścieralne? Zależy nam na naprawdę dobrej klasie materiałów. Z góry wielkie dzięki.

olboyyy

Posty: 9

 
No właśnie bezwęzłowa siatka na kontener. O to mi chodziło. Czyli pytać o taki materiał, czy raczej wszystkie siatki zabezpieczające są produkowane w ten sposób. Pilna sprawa, piszcie. Z góry dziękuję.

Julian

Posty: 12

 
Jak chcesz zakupić dobrej jakości siatkę na kontener, to zerknij na tę stronę https://ochronne.com.pl/58-siatki-ochronne-na-kontenery. Sam tu kupowałem. Siatka bardzo dobrze sprawdza się w transporcie do zabezpieczenia.

migot

Posty: 21

 
Ja też korzystam z takich siatek do kontenerów i muszę powiedzieć, że jest ok. Uprzednio mieliśmy siatki, ale one były z jakiegoś marnego materiału. Taka prowizorka można powiedzieć :D Tu widać jakość. Od roku użytkowane i nadal jak nowe. Polecam, albowiem to jest wykwalifikowany produkt, który poza tym nie jest drogi.

eluniq

Posty: 25

 
Masz do wyboru. Jest też chyba zwykły polipropylen, ale ten bezwęzłowy jest lepszy, jeśli chodzi o zabezpieczenia w przemyśle czy transporcie. Za bezwęzłową siatkę do kontenera zapłacisz trochę więcej, ale to jest najsolidniejsze rozwiązanie. Pod kątem wytrzymałości najlepszy sprawdzony sposób.

Wwesoly0209

Posty: 25

 
Widzę, że większość osób poleca te siatki na kontenery. Mam je na uwadze, bo pewnie też sam montaż i demontaż nie jest skomplikowany. Na czymś takim mi zależy. Poza tym orientowałem się, że nie jest to drogie rozwiązanie. Jak ktoś ma jeszcze jakieś informacje, to chętnie skorzystam.

CzarnyBlant

Posty: 22

 
Ale może kupić gdzieś w sprawdzonym miejscu? Czytałem, że nie wszędzie mają dobre gatunki PP, a tym samym siatki do kontenerów. Przydałoby mi się coś naprawdę trwałego, bo kontenery w taką pogodę, jak teraz mamy za oknem, będą stały przez dłuższy czas. Cenowo jak to wygląda? Dzięki za info.

Facio

Posty: 11

 
Mnie również można zaliczyć do zwolenników polipropylenowych siatek na kontenery. Użytkuję je od dawna. Mam tego samego rodzaju siatki, jakie służą mi do przeniesienia towarów. Jak na razie nic się z siatką nie stało, a mam ją już ponad 2 lata. Wygląda i służy jak nowa. Tyle, że trzeba pamiętać o bezwęzłowym polipropylenie.

dermuster

Posty: 9

 
Widzę, iż większość ludzi poleca te siatki na kontenery. Mam je na uwadze, albowiem pewnie też sam montaż i demontaż nie jest skomplikowany. Na czymś takim mi zależy. Poza tym orientowałem się, iż nie jest to kosztowne rozwiązanie. Jak ktoś ma jeszcze jakieś informacje, to chętnie skorzystam.

Dziadek

Posty: 16

 
Jak wybierzesz polipropylenowe siatki do kontenerów możesz mieć pewność, że się sprawdzą bez różnicy na porę roku. Nawet w śnieg mogą stać kontenery zabezpieczone w ten sposób. Poza tym masz jeszcze inne grubości siatek. Wybierz sobie taką, żeby ci się przydała do rożnych celów na przykład do noszenia towarów.

bartek33

Posty: 13