Strona główna > Wyglądaj zdrowo > Bielizna damska > Bardzo dużo ostatnio słyszę o firmie Olmar ?

Bardzo dużo ostatnio słyszę o firmie Olmar ?

Bardzo dużo ostatnio słyszę o firmie Olmar ?

Wiecie coś na temat firmy Olmar? Znalazłam w ich ofercie przepiękną kurtkę i szukam opinii innych.

luzert

Posty: 15

 
Dla mnie jakość jest w porządku, może niektóre szwy mogłyby zostać lepiej zrobione, ale ogólnie Olmar jest w porządku. Mogę śmiało polecić tą firmę.

Boss

Posty: 7

 
Ja też mogę z całym sercem polecić tą markę. Mąż mi kupił jedną z ich kurtek i do dziś w niej chodzę. Wygląda cudownie, niezwykle pasuje do mojego stylu. Nie wiem jak z innymi produktami, ale kurtki to robią w super jakości, jak dla mnie Olmar daje radę.

Demi45P

Posty: 23

 
Cena jest w porządku, w tej kategorii nie znajdziesz nic tańszego. Jakość też całkiem dobra chociaż kurtka po 5 sezonach wyblakła, ale to raczej normalne i zależy od konkretnego okazu, jednak to jest i tak bardzo długi czas, konkurencja jest raczej słabsza. Jak dla mnie Olmar jest dobrym producentem.

Kamil87rak1

Posty: 17

 
Ja mam doświadczenia z Al-bo, to dobra polska firma, znajoma kiedyś u nich pracowała i mówiła że nie robią żadnych tanich podróbek. Tylko musisz poszukać dobrego sklepu żeby znaleźć dobrą cenę żeby nie przepłacić.

eQub

Posty: 18

 
Mogę polecić nasz sklep: http://damskie-atelier.pl/Al-Bo. W przypadku jakichkolwiek pytań o rozmiar udzielimy wszelkich niezbędnych informacji, bardzo chętnie pokażemy również więcej zdjęć produktu.

Krzysio

Posty: 35

 
Bek&R daje radę chociaż produkty mogłyby być troszkę tańsze, bo nie każdy może sobie pozwolić na wydanie kilku stów na nowy płaszcz. Natomiast musze pochwalić producenta za to, iż robi dobre produkty. Jest niezwykle wytrzymały, po kilku latach używania wciąż dobrze na mnie wygląda więc niezwykle polecam.

ciopix

Posty: 21

 
O, fajnie że wspomniałaś o tej firmie bo jest jedną z moich ulubionych polskich marek. Kupiłam pierwsze ponczo z Al-bo jakieś 2 lata temu, do tej pory w nim czasem wychodzę do pracy, jednej koleżance się tak się spodobało że kupiła sobie bardzo podobne z tej firmy. Więc z czystym sercem polecam.

Makus16

Posty: 26

 
Nie zgadzam się z tym, też kiedyś kupiłam spódnicę Al-bo i znakomicie się w niej chodziło, nawet koleżanka mi powiedziała iż znakomicie w niej wyglądam, znakomicie podkreślała kobiece kształty. No i bezproblemowo się ją prało, więc dla mnie Al-bo to dobra marka, jaka dba o swoich klientów, z nią możecie wyglądać pięknie

Klarka

Posty: 25

 
A ja dla równowagi powiem że absolutnie nie polecam. Płaszcz mi raz przemókł kiedy puścił się większy deszcz, przez co się przeziębiłam! Bek&R mnie zawiodło.

dublerek56

Posty: 20