Strona główna > Wyglądaj zdrowo > Bielizna damska > Moje drogie szukam ramiączek do biustonosza ?

Moje drogie szukam ramiączek do biustonosza ?

Moje drogie szukam ramiączek do biustonosza ?

Czy któraś z was nosiła bądź nosi sztuczne ramiączka do biustonosza i jest w stanie powiedzieć coś na temat tego w jaki sposób układają się one w rzeczywistości na ciele? Boję się, że będą na mnie po prostu wisiały.

Anno Domini

Posty: 12

 
Sama biustonosze z ozdobnymi ramiączkami noszę przy praktycznie każdej okazji na jaką mam sukienkę i od zawsze przykuwam dzięki nim spostrzeżenie niezwykle dużo facetów.

sonio

Posty: 29

 
Moim zdaniem jak najbardziej możliwe jest nabycie tanich ramiączek do biustonosza a przy tym porządnej jakości, wystarczy jedynie znaleźć właściwy sklep.

orange777

Posty: 20

 
Moim zdaniem jeżeli chodzi o ozdobne ramiączka do biustonoszy to najbogatszą ofertę a przy tym dobrej jakości produkty posiada sklep: http://www.promees.pl.

daron64

Posty: 27

 
Jeżeli pragniesz poczuć się faktycznie kobieco i pięknie a przy tym pragniesz byś to właśnie Ty była tą która przykuwa uwagę wszystkich facetów to moim zdaniem ozdobne ramiączka do biustonosza są właśnie dla Ciebie. Trafnie dobrane potrafią zdziałać cuda i na sporo facetów działają praktycznie jak magnes.

Nikolee3

Posty: 21

 
W mojej opinii biustonosze z ozdobnymi ramiączkami prezentują się naprawdę bardzo dobrze i zdecydowanie polecam Ci ich zakup jeżeli zależy Ci na tym aby wyróżnić się na imprezie na tle innych osób obecnych na niej a przy tym zachowanie klasy.

codePerformance

Posty: 16

 
Moim zdaniem teorie o wywoływaniu dyskomfortu poprzez ozdobne ramiączka do biustonosza są przesadzone. Ja osobiście żadnego dyskomfortu nie odczuwam nawet po całym dniu noszenia tego typu biustonoszy.

Yuri20

Posty: 16

 
Moim zdaniem ozdobne ramiączka do biustonoszy mają sens tylko i wyłącznie jeżeli posiadasz dość obfity biust ale jest to oczywiście tylko moje zdanie i mogę się mylić.

Sarenka

Posty: 17